Гевгелија
                   
168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 09:11Промовирано

Plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava plac vo b...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 03:10Placevi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava 3 place...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 00:14PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na s...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 06:02NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGAS...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јун 06:02Плац во Гевгелија

Продавам плац во Гевгелија 6100 квадратни метри на супер атрактивно м...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 јун 14:23Prodavam Niva (Mrzenci)

KP- 1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 12:52Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 14:52Нива во Ново Конско

Нивата се наоѓа во Ново Конско ,покрај самиот пат на само 6 километри...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 14:16НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци,...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мај 07:17Plac vo Konsko

Plac vo Konsko ograden ,so porta odma vlez od pat.Ima struja voda.Ima...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мај 22:22ПЛАЦ КАРАОРМАН

СЕ ПРОДАВА УБАВ ПЛАЦ ВО КАРАОРМАН


41.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мај 18:04Земјиште на атрактивна локација

Се продава земјиште на атрактивна локација на патот за Богородица вед...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мај 00:39Se prodava plac

Gradezen plac 1103m2 Celosno zagraden i betoniran. Spremen za gradb...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 мај 22:44Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во местото ,,Шумелјот'' со површина од 900м2 над авто...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во место наречено ,,СКРТ'' со површина од 1500м2 над ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26Plac vo Nikolic

Placot se naoga na samiot pat na 200m.od Nikolic.Placot e pogoden za ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 апр 18:27Плац во село Богородица

Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со ...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 апр 10:40Продавам градежно земјиште

Продавам градежно земјиште 710m2 во центарот на Гевгелија ул.Скопска ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 апр 11:41Se prodava plac vo Gevgelija, vo blizina na Karaorman

Placot e 539 m2, so legaliziran objekt od 50m2. Ima priklucok za vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 апр 16:28Se prodava plac so kukja

Se prodava plac od 700m² so kukja od 70m² na ulica 7mi noemvri br. 13...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 14:07СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ДО РЕСТОРАН ЈАВОР ВО МРЗЕНЦИ

Се продаваат парцели градежно земјиште во с.Мрзенци со вкупна површи...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мар 11:39Шпалир со лозов насад (сорта вранец)

[ОГЛАС] Се продаваат: - Шпалир со лозов насад (сорта вранец), со пов...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 18:54Plac vo Gevgelija Karaorman Naselba (gradezno zemjiste)

Се продава градежно земјиште на прекрасна локација во Гевгелија на ме...


27.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 15:12Атрактивен плац со маркица за градба Б5 (хотелски комплекси)

Се продава атрактивен плац во Гевгелија КО Мрзенци, со вкупна површин...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 12:04Se prodava plac

Se prodava plac so dve markici za izgradba na stambeni objekti vo bli...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 мар 11:08Se prodavaat cetiri placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava cetiri pl...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 фев 11:56КОЖУФ, плацеви за градба

Продавам 4 плаца од 350-400м2, кај ски центарот на КОЖУФ. Коплетна им...


60 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 фев 13:00Poveke placevi Mrzenci-Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava poveke pa...


65 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:29Se prodavat placevi

Se prodavat poveke placevi za podetalni informacii 077977222


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 фев 13:22Се продава градежно место во центарот на Гевгелија

Се продава градежно место со површина од 700 квадратни метри, во цент...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 фев 17:28куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија

- Prodavam gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.Mrzenci,sp...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 фев 18:41Se prodava niva

Se prodava niva 2129 m2


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 23:54Niva vo Prdejci

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjodels...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 18:59Plac od 334 m2

Se prodava gradezen plac od 334m2 so markica za gradba p 2 cena po do...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јан 15:59NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јан 00:22се продава градежно земјиште од 2000м2

се продава градежно земјиште од 2000м2 КП бр.6096 место викано Динкот...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 дек 15:37Se prodava zemjiste vo Mrzenci

Se prodava zemjiste vo Mrzenci . Neposredno pred Javor Agapi. Povek...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 18:23Plac vo Gevgelija

Agencijata Dbi real estate Gevgelija prodava plac na Moinski pat za s...


38 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 дек 16:35Plac 1470m2

Se prodava plac 1470m2 kaj zatvorot vo gevgelija. Placot spored predl...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 дек 19:38Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZAD...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 ное 14:54Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам