Охрид
                           
1507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:19НОВ ОГЛАС
Промовирано

Стан со 2 спални во строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 19:45Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 јан 21:57Промовирано

Стан со 2 спални во строг центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 19:45Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 17:08Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 17:08Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 17:07Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 17:07Се издава стан на одлична локација

Станот се наоѓа во близина на Билјанини Извори и центарот на градот, ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 17:02*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.

Трособен стан во населба Христо Узунов. Површина 82 мкв. Кат петти,...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:50*** Капитал *** Трособен јужен стан во Центар.

Трособен јужен стан во Охрид, во урбана заедница Центар во непосредна...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:20*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:19*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18***Kapital***Ekskluzivno trosoben stan dupleks 102 mkv

Шифра 10 824 Екслкузивна понуда Трособен комфорен с...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Апартман со дворно место во Кленоец 35 мкв

Шифра 10 958 Апартман со дворно место во Охрид, урбана заедница Радо...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Трособен источен стан во населба Далјан

Ексклузивна понуда: Површина 81 мкв. Кат: втор без лифт. Паркинг. Ор...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Двособен јужен стан во населба Далјан 62 мкв

Шифра 10 965 Ексклузивна понуда: Двособен јужен стан во населба Да...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:16Nova ponuda na stanovi

Se prodavaat stanovi so kvadraturi od> 40m2, 49m2,50m2, 52m2, 56m2, ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:29SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:29НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четвор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:28SE PRODAVA TROSOBEN STAN OD 80 M2

Se prodava trosoben stan od 80 m2 , stanot se naoga na dobra lokacija...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:28SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:05Stan od 79m2 na vlezot od Ohrid so pogled kon ezeroto

Se prodava stan od 79m2 na vlezot od Ohrid vednaš nasproti benziskata...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 10:36Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 09:21Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 08:48Prodavam stan na Bigomilska Centar od Ljote.

Prodavam stan na ul.Bogomilska so Imoten List Parking Zgrada od LOT...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 22:57SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 22:52City Center Apartment 2 строг центар

Се издава комплетно ново опремен стан во Охрид, градскиот пазар. Апар...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10City Center Apartment

Се издава комплетно наместен стан за кратко и долго сместување во цен...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10ODLICEN STAN OHRID

Stanot e vo Daljan, kraj ezero, kompletno i perektno izrenoviran, bli...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 18:28Kamelija stan 73m2,na 1 kat,Bolnicki kompleks

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan so povrsina od 73...


790 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 17:50Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 17:50TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 16:09For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:28Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Moze iznajmuvanje na stanot i na nekolku meseci zaklucno do 31. M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:22Apartman RIKI 1

Se iznajmuva na den ili mesec. Na 10min od Ohridska Carsija. Studio...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 11:23ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

Шифра Б 101/27 Се продава нов невселовен стан со површинa 56м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 22:27Prodavam stan od 70 kvadrati vo kukja 1km od centar

Se Prodava stan vo kukja na 1km od cemtarot na ohrid , Okolu 67kvadr...


54.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:57Se izdava stan vo suteren namesten

Se izdava stan vo suteren so dve sobi i kupatilo odma do pizzerija st...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:31Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам