Кисела Вода
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacin vo kisela voda

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 11:59Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski

Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski Sproti benziska...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

11 сеп 17:27Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

11 сеп 10:51***** ИТНО ***** МАГАЦИН ВО ПИНТИЈА

***** ИТНО СЕ ПРОДАВА ******* МАГАЦИН СО СТАНБЕН ПРОСТОР ОД 276 М2 П...


250.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 ное 17:41Magacin

Se izdavaat podrumski prostorii pogodni za skladiranje.Lokacija Kisel...


4.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 18:16Se izdava magacinski prostor vo Staklara

Se izdava magacinski i kancelariski prostor vo krugot na Staklara. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

24 авг 13:05МАГАЦИН

Изнајмуваме магацини и деловни простории од 200м2 до 3500м2 во Кисела...


30 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

24 авг 12:59Se izdava magacin vo Kisela Voda 216m2-250 evra

површина - 216м2 целосно затворени, без влага * нова зграда * прост...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 09:17Iznajmuvanje magacin

Se iznajmuva magacin od 220 m vo prostoriite na AD Zivinokoop skopje...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 јул 09:17Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам