325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 22:34Промовирано

Prodavam plac vo Sredno Nerezi

Prodavam plac vo Sredno Nerezi vo blizina na Limenata Dzamija. Placot...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 15:51Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 22:53Plac vo Bardovci

Se prodava gradezno zemjishte vo Bardovci od 826 m2. Telefon za kont...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 22:37Prodavam Plac vo Pintija 1300m2

Prodavam plac vo Pintija 1300m2 na ubava lokacija na 400m od osnovnot...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 22:35Se prodava niva vo Bardovci

Prodavam niva vo Bardovci od 2239m2, katastarska parcela 753. Cena 5...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 07:29Prodavam plac na zajcev rid

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2 KP 147/43 KO Zlokukjani Cena po...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јан 21:00Plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 691m2, gradezno zemjiste. Telefon za kon...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 18:14*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 21:30Plac vo Opstina Ilinden

Izdavam, prodavam plac od 4600m2 vo Opstina Ilinden Tel. 078229128...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 10:46PLAC vo GORNO SONJE

Se prodava plac 1200 m2 vo Gorno Sonje so cist imoten list vo gra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јан 08:25Prodavam zemja vo Saramzalino 22000 kvadrati

Prodavam zemja vo Saramzalino od 22 000 kvadrati. Do parcelata void ...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 јан 14:24ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ СО БАРАКА ВО ВЛАЕ

Се продава плац со барака на одлична локација,во непосредна близина н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 јан 09:54SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA

* ШИФРА 5669 Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 12:03Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци во градежна зона , со маркица за градба П...


76.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 11:03Se kupuva gradezno zemjiste

Se kupuva gradezno zemjiste max do 1500 m2 vo region Ajvatovci - Burd...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јан 00:48Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom so moznost i za...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 11:46Plac vo Bardovci na odlicna lokacija

Se prodava plac vo Bardovci 520 m2 na odlicna lokacija. Placot ima m...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 09:56PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 дек 12:53Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2

Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2 kaj Feydom, so moznost za priklucho...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 дек 08:27Se kupuva

Sekupuva zemjiste do 1500m2 pomegu Ajvatovci i Bunardzik.


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 дек 22:29Gradezen plac Kuckovo

Idealen plac. Na sam pat so pogled na Skopje so markica za gradba. Iz...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 12:50Prodavam plac Mirkovci

Placot e pravoagolen. Mirna lokacija, na glaven pat prema policijata ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 14:16NIVI VO GORNO NEREZI VELE GLAVA RAMNISTA 22940 M2

NIVITE SE VELE GLAVA RAMNISTE GORNO NEREZI IMA OD 1037 3214 5671 387...


28 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 09:30Se prodava plac vo Железница Skopje na patot nakaj Pristina

Se prodava zemjiste niva 2947 m2 vo Железница Skopje во Оризари, pok...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 17:07Продавам плац во Мирковци

Продавам Плац во С. МИРКОВЦИ од 2400 m2, со Пат, Вода и Струја. Во гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 13:00Prodavam zemjiste vo Zajcev Rid

Prodavam Gradezno Zemjiste vo Zajcev Rid kaj meteoroloska stanica , ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 дек 17:36ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 00:58Prodavam plac vo Zdanec

Kontakt telefon: Sasko 070 243125 Prodavam atraktiven plac vo Zdan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 20:38Kupuvam Solarna/Fotonaponska centrala

Kupuvam funkcionalna fotonaponska/fotovoltaicna FEC centrala so dogov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 дек 15:10Se prodava plac vo s. Bardovci

Se prodava plac vo s. Bardovci vo delot posle takanarecenata elitna n...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 дек 19:53Plac vo Dolno nerezi

Plac vo NEREZI nad kafana Veranda


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 дек 14:21Plac Nerezi

Se prodavaat dva placa od 4245m2 do placot ima makadam pat. Se naoga ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 дек 14:21СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО И ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИДРИЗОВО

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКАТА МАКПЕТРОЛ СЕ ПРОДАВА 10400 М2 П...


27 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 ное 15:49Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 22:06Se prodava niva 10000 m2

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos. Imoten list:...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 16:07PLAC DOLNO NEREZI golema niva

Plac od 2609 m2 vo Dolno Nerezi mesto vikano Golema niva nad kafana...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 13:53Investitor-preduzimav bara zemjiste za gradba

Инвеститор-Предузимач бара земјиште,плац или барака за изградба на ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 15:38СЕ ПРОДАВА ПЛАВ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези 2104мм2 градежен реон. Цена по договор Ши...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 10:02Се продава нива во Катланово

Се продава нива - плац од 2000м2 во Катланово КО Бадар, со приклучок ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 22:03PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Gradezen Plac 529 / 637 m2 s.Bardovci Placevite imaat ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 ное 20:22Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам