326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:08Промовирано

PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 22:34Промовирано

SE PRODAVA PLAC OD 17318 m2 NA ATRAKTIVNO MESTO VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 17318 м2 во Бардовци во делот в...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 20:47Се продава плац во Бардовци

Се продаваат два плаца во Бардовци од по 1000 м2, до пат. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 апр 16:02Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани

Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани, Скопје со чист имотен лист. ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 17:57Zemjodelsko/Gradezno zemjiste vo Dolno Lisice

Продавам плац (земјоделско/градежно земјиште), во Долно Лисиче, кај п...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 11:17Se prodava plac za gradba lesna industrija Butel

Se prodava plac za gradba lesna industrija vo Butel, pomegu Skopska ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 16:48SE PRODAVA PLAC ZA INDUSTRISKA NAMENA NA KACANICKI PAT

Se prodava plac od 4000m2 za mala industrija. Do asvaltiran pat so vo...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 апр 12:23Plac vo Zlokukani na ul.Skupi

Se prodava plac pod Benzinska pumpa Top Trejd vo Zlokukani na ul.Skup...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 апр 10:17Plac vo sopishte / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24Plac vo sopiste / плац во сопиште

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Пл...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 апр 14:24PLAC NEREZI 1600M2 SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava plac vo NEREZI od 1600m2. Placot e na odlicna lokacija do ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 09:12Prodavam plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci vo gradezhen reon. Placot e so povrshina ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 апр 23:02ПЛАЦ ЗАЈЧЕВ РИД

Се продава плац во износ од 5330 м2 во Зајчев Рид во градежен реон со...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 16:44Plac nad zdanec

Se Prodava plac nad zdanec so vkupna povrsina od 830 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51plac dolno vodno

Se Prodava plac vo dolno vodno so vkupna povrsina od 1251 m2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 12:51Kupuvam Plac vo Skopje

Kupuvam gradezen plac vo Skopje do 10.000€, dajte Ponudi na +491766...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 10:51Se prodava plac vo Bardovci

Plac od 660m2 vo Bardovci na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 фев 06:41Gradezno zemjiste

Se prodava niva plac za kuka ili vikendica vo selo Orman. Ima pat str...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43Gradezno zemjiste plac

Se prodava niva vo Volkovo kaj zeleznickata stanica ima pat, struja, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43SE PRODAVA PLAC 2 DELA

Se prodava plac vo bardovci karshi feydom 11420 m2 + 4531 m2 ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 15:02ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Продавам плац во Н.Бардовци на атрактивна локација. За подетални инфо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 13:29Продавам плац на Водно

Продавам плац 2400 метри квадратни,на Водно - Трнодол. На брдото над ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 фев 16:06СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО УГОСТИТЕЛСКО УЧИЛИШТЕ СЕ П...


125.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Atraktiven plac na Vardar

Се продава атрактивен плац во Карпош (КП 992/3 Злокуќани) на кејот на...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 13:00PARCELA 235m2 VO PRZINO SO MARKICA A1

Se prodava parcela vo naselba Przino, na ul. Milan Mijalkovikj, so 74...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:12EKSKLUZIVEN PLAC SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava gradezen plac na ekskluzivna lokacija no padinite na Vodno...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 дек 11:38Se prodava plac 1450m2 vo Nerezi

***Agencija Doma Dom prodava plac 1450m2 na 3 parceli *** CENA 35e...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 12:47СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ ВО БЛИЗИНА НА РЕПЛЕК СО ПОВРШИНА ОД 796М2 Ш...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 11:58prodavam plac 200 m2 vo gorno nerezi

HITNO HITNO Prodavam plac vo gorno nerezi so povrsina od 204 m2...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 дек 14:46Се продава плац во Козле

Се продава плац во Козле 3 идеален за градење. Плацот е со целосно по...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 дек 13:00Nerezi

Се продава плац во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.Пан...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 дек 14:05Plac Zajcev Rid

Se prodava ili izdava plac na zajcev rid (Opstina Karposh) vo gradeze...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 13:00Плац во Бардовци

Продавам плац во Н.Бардовци 1000м2 на одлична локација. За подетални ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 13:00Prodavam plac so kukja

Prodavam plac so kukja vo Dolno Nerezi So vkupna povrsina od 225 m2 ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 20:56Atraktiven plac

Se prodava atraktiven plac vo Bardovci so cista dokumentacija.Cena po...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 ное 19:58Плац во Бардовци

Продавам плац во Н.Бардовци 1000м2 на одлична локација. За подетални ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 ное 17:43Suma/Niva nad s.Zlesti

6430m2 se prodava


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:34DO OHRID PLAC/NIVA s.Zlesti

SE PRODAVA PLAC 4.359 m2,26 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat, vednas ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 окт 07:08Se prodava plac vo Sopiste

Agencija prodava plac vo Sopiste so povrsina od 704m2 na ulica 29.


39.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 окт 10:42Prodavam niva vo Blace so pristap od cetiri strani

Продавам нива во Блаце со пристап од четири страни со пат деллива на ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 окт 07:55Prodavam nivi vo Katlanovo i okolinata

Катастарска парцела - опис - м2 1010 - пасиште - 519м2 1879/1 - н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 окт 07:55Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам