85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Studio vo centar na gradot !

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

08 авг 18:16Промовирано

“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 19:21Се изнајмуваат соби во самата струшка чаршија

Се изнајмуваат соби идеални за туристи во самиот центар од градот. Це...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

19 јул 18:11Izdavanje Sobi/Stan vo centarot na Struga

Se izdava sobi/stan vo Struga, 200 m do čarsijata i 500 metri do Žens...


500 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

13 јул 02:40MOTEL VOLINA ekstra cena za kraj na sezona 5€

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

08 јул 13:34Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Ap...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јул 12:38Се издаваат соби и апартмани за туристи

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска п...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

07 јул 09:40VILA ELEN KAMEN

🔥VILA AGAPE🔥Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ...


30 €
или предлог цена
Струга

Останато

01 јул 22:01Apartmani-sobi Struga

Apartmani i sobi vo strog centar na gradot,vo blizina na zenska plaza...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јун 15:35Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26Место за кампување

Погодно место за поставување на вашиот шатор, трајлер, комбе. Со сопс...


600 МКД
или предлог цена
Струга

Кампинг

30 мај 22:03apartmens STONE

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото ...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мај 08:27Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA 30 METRI OD DRIM

Dobrodojdovte vo Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA na samo 30 METRI OD...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 мај 22:39Sobi Ezerski Lozja Struga

Izdavam sobi. Wifi, tv, kujna, park, parking. 2km od Struga 300m od...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

15 мај 20:51Се издава Студио-Апартман

Се издава студио-апартман во близина на центарот, пазарот и на 5-10ми...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

28 авг 15:24Motel Turist (STROG CENTAR)

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo starit del na gradot.Strog centar


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Мотели

24 јул 16:50Апартмани во близина на струшката чаршија,сопствен паркинг

Два ката со по две спални соби,купатило и кујна со трпезарија целосно...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 дек 12:46Apartmani-Struga

Se izdavaat dvosobni apartmani pogodni za dve familii opremeni so wif...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39SE IZDAVAAT APARTMANI-SOBI

Se izdavaat sobi-apartmani vo centarot na Struga,apartmanot e dvosobe...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

21 дек 10:39SE IZDAVAAT SOBI-APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Apartmanite se dvosobni opremeni se so TV,WI-FI,Kujna....


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39APARTMANI VO STROG CENTAR NA STRUGA MNOGU POVOLNO

APARTMAN SO DVE SPALNI SOBI ,KUJNA SO TRPEZARIJA POSEBNA SOBA I KUPAT...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 окт 07:31Apartmani-sobi

Dvosobni apartmani,tv,wifi,kujna,kupatilo,dve terasi


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

19 сеп 06:38Apartmani&sobi

Apartmani i sobi vo centarot na Struga


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

19 сеп 06:38Apartmani Struga

Apartmani Struga-Se izdavaat sobi vo strogiot centar na gradot odalec...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 14:10APARTAMANI I SOBI "KOSKA"

Ekstra apartmani od 50,60,70 m sekoj apartman e so sopstvena kujna ,b...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 авг 09:32Изнајмување на соби во Езерски лозја

Изнајмуваме соби во рамките на индивидуален станбен објект кој се нао...


250 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

11 авг 08:24Apartman vo Struga

Se izdava apartman. Apartmanot e dvosoben stan kompletno opremen (kuj...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:23Апартман во Струга

Се издава апартман. Апартманот е двособен стан комплетно опремен со к...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:22Vikendica

Se izdava vikendica na 8km oddalecenost od Struga(Vishni)idealno za l...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

31 јул 09:56MOTEL SOBI VO STROGIOT CENTAR NA STRUGA

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo strogiot centar.(tv-wifi-terasa).Se...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 јул 13:00Iznajmuvam kamp prikolka vo avto kamp As vo Struga

Iznajmuvam prikolka vo avtokapm As vo Struga so 2 edinecni krevti i e...


800 МКД
или предлог цена
Струга

Кампинг

04 јул 13:19IZDAVANJE APARTMANI VO EURO HOTEL STRUGA

KAPACITET NA OSOBI DO 4 OSOBI. POGLED KON EZERO 4 METRI ODALECENOST...


1.400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јул 10:04ANITA APARTMENTS(APARTMANI) -EZERSKI LOZJA

IZDAVAME I NA STUDENTI !!!! EKSTRA CENA !!!! DVA NOVI POSEB...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 10:27ANITA APARTMENTS(APARTMANI) -EZERSKI LOZJA

EKSTRA CENA ZA NOVOGODISNITE I BOZICNITE PRAZNICI !!!!! DVA NOVI...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 10:27Изнајмување на апартмани

Изнајмување на апартмани во населба Елен Камен - Струга Апартман 74 ...


50 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 апр 13:44Izdavam apartman

Se izdava apartman za 4 cleno semejstvo vo Struga. Ima kujna, tv, wf,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 сеп 15:55Studija I sobi za odmor

Se izdavaat studija i sobi do samiot breg na ezeroto sekoja soba ima ...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

21 авг 15:02SE iZDAVAAT SOBI-APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

SE izdavaat Apartmani-Sobi opremeni so kupatilo kujna kablovska teras...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

18 авг 14:07Sobi-apartmani vo Struga

Sobi i apartmani vo centarot na Struga opremeni so wifi tv


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 авг 12:59СЕ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА

Се издава викендица во Село Модрич во западна Македонија под падините...


500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

05 авг 13:07Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам