Струга
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman vo Struga

Se izdava apartman. Apartmanot e dvosoben stan kompletno opremen (kuj...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:23Апартман во Струга

Се издава апартман. Апартманот е двособен стан комплетно опремен со к...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 авг 09:22Vikendica

Se izdava vikendica na 8km oddalecenost od Struga(Vishni)idealno za l...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

31 јул 09:56IZDAVANJE APARTMANI VO EURO HOTEL STRUGA

KAPACITET NA OSOBI DO 4 OSOBI. POGLED KON EZERO 4 METRI ODALECENOST...


1.400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јул 10:04ANITA APARTMENTS(APARTMANI) -EZERSKI LOZJA

IZDAVAME I NA STUDENTI !!!! EKSTRA CENA !!!! DVA NOVI POSEB...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 10:27ANITA APARTMENTS(APARTMANI) -EZERSKI LOZJA

EKSTRA CENA ZA NOVOGODISNITE I BOZICNITE PRAZNICI !!!!! DVA NOVI...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 10:27Изнајмување на апартмани

Изнајмување на апартмани во населба Елен Камен - Струга Апартман 74 ...


50 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 апр 13:44Izdavam apartman

Se izdava apartman za 4 cleno semejstvo vo Struga. Ima kujna, tv, wf,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 сеп 15:55Sobi-apartmani vo Struga

Sobi i apartmani vo centarot na Struga opremeni so wifi tv


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 авг 12:59СЕ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА

Се издава викендица во Село Модрич во западна Македонија под падините...


500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

05 авг 13:07Luksuzen apartman-1000denari!

Издавам апартман во Струга на само 700м од езерото во мирен регион.Ап...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јул 16:51Apartman samo za 800denari

Издавам нов апартман во Струга на само 700м од езерото во мирен регио...


250 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јул 16:46SE IZDAVAAT APARTMANI VO STRUGA

Komplet opremeni apartmani 5 minuti od site plazi i 5 minuti od centa...


35 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

17 јул 14:19Se izdavaat Apartmani - Sobi

Apartmanite se dvosobni a moze da se izdavaat I celosno I kako Sobi o...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

17 јул 00:14Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам