Прилеп
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BERGAMONT VITESS BELT 28ka

2021 Golemina na ramka 52 cm 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐 ☎️078-411-850


620 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

11 јан 11:20Velosiped Zero XO Elios

Се продава велосипед Elios Hydroformed Zero XO Во одлична состојбa, ...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 13:51VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 00:34CYCO 28” SHIMANO NEXUS

SE PRODAVA VELOSIPED CYCO 28” TRKALA 7 BRZINI - SHIMANO NEXUS EKST...


12.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 00:34Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 22:25Bianchi Via Nirone

<<<<<<<<<<< P R O D A D E N O>>>>>>>>>>> Bianchi Via Nirone 55cm (L)...


730 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 13:21**** X-FACT CROSSRIDER 28 ka ****

*** cena 210 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 45 cm 17.5” ☎️078-411-850


210 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 11:42Се продава велосипед

Се продава велосипед ФМЛ-300, MAX RIDE, Ultra sport, ful suspension 24


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 јан 04:15BRANIK - KALNIK - za Velosiped - 29" inch-Germanski original

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јан 13:44Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 дек 16:45Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 дек 16:45KALKHOFF

KALKHOFF 24 BRZINI 28" TRKALA EXTRA


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54VELOSIPED “ RADON “ deore XT

SE PRODAVA VELOSIPED RADON 28’ TRKALA 24 BRZINI DEORE XT


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54Се продава велосипед DOOK

Се продава исправен велосипед возен 2 сезони.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43Се продава велосипед

Велосипедот е во одлична состојба со шимано опрема


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43tocak velosiped

CARRERA LIMIT EDITION, road hibrid bike aluminiumski ram, trkala so k...


270 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 21:58Se prodava velosiped detski

Velosiped


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 18:42Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 12:44cube analog nov

prodavam cube analog kako nov vo odlicna sostojba golemina na ram xl...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 дек 17:05Retro Velosiped

Nottingham- Anglija ispraven vo vozna sostojba orginalna boja i amb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 дек 18:56Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

05 дек 21:04SCOTT ASPECT 960 XL 2021

VO EXTRA SOSTOJBA


500 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 дек 08:39FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 ное 11:36Тркачки Велосипед

Половен тркачки велосипед


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 20:58Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 09:05Pony

Prodavam velosiped Pony


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

15 ное 19:45cube

cube 3x9 shimano alivio golemina na trkalo 27.5 golemina na ram l ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 ное 18:10Trek velosiped

Velosipedot e kako nov mnogu malku vozen, site delovi na nego se fabr...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 ное 13:14GT Avalanche 3.0

Prodavam GT Avalanche 3.0, Full Deore oprema, Deore hidraulika, Novi ...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

08 ное 11:49BRANIK za Velosiped-28" - METALEN - БРАНИК-28" - многу цврст

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 ное 08:59RockBros GEL velosiped rakavici bez prsti ракавици велосипед

RockBros универзални спортски ракавици за подобар стисок и намалени б...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 окт 16:07Velosiped Nakamura

Velosipedot e donesen od Austrija vo odlicna sostojba kompletno ispra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Zenski Velosiped

Donesen od Austrija novi gumi ispraven


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Cube nov 29 L

Velosipedot e skroz nov nema 30km izvozeno kupen od skopje so garanci...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 окт 22:11Shimano mineral oil

Original shimano mineralno maslo za hidraulicni kocnici 50ml-300 den...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

02 окт 22:45Se prodava velosiped CILO*

Se prodava odlicno zacuvan velosiped od markata CILO so full Shimano ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 сеп 13:24Velosiped 26x190

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 сеп 18:18COLORADO 28”

SE PRODAVA VELOSIPED COLORADO - MADE IN AUSTRIA 28”TRKALA 21 BRZI...


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 сеп 10:59Gradski velosiped

Odlicen donesen od Germanija


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

07 сеп 09:27Velosipedi

Velosipedite se vo dobra sostojba. Dvata se prodavaat 5000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 сеп 08:04Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам