Кичево
                   
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 20:05Промовирано

MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25OPEL ASTRA G 1.7 DTI ISUZU 2002 GOD

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRANA KOMPLET


2.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.600 €
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 08:31Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 08:31Audi A5 1.8TFSI Coupe

Audi A5 1.8 TFSI Coupe Registrirana 09.2023 +zelen karton Realni 23...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 20:57Opel Astra 1.6H

Se prodavam Opel Astra 1.6H Donesen od CH Registriran so zelenkarto...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

21 мар 20:56VW POLO 1.4i Benzin

VW POPO 1.4i 2004g Perfectna sostojba Reg cela god Ates na foli...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 18:47VW EOS 2.0 TDI

VW EOS 2.0 TDI 2007g CABRIO Perfectna sostojba Registriran So po...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 18:42Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Кичево

Автомобили

21 мар 16:22Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski g...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 11:39Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


14.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:07BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:03Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 02:32Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:29Toyota benzin pln rg,cela god.

full oprema se funkcionalno


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:03Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 16:59Audi a4 1.9 tdi

Se prodava audi a4 1.9 131ks Kolata e redovno servisirana napraven ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:18A4 2.0 quatro

Se prodava audi A4 2.0 quatro so full oprema proverka po vasa zelba c...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:00Se prodava Seat cordoba 1.9 tdi 90ks

✅️Seat cordoba 1.9 tdi 90ks 2001 godina ✅️Napraven servis rebrast ka...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 10:41Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:58MERCEDES C 220

Mercedes C 220 servisiran komplet novi gumi prva farba


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:27Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:20Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 12:38Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 08:25Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin

Se prodava Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin so stranska registracija ( ...


987 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
999 €
Кичево

Автомобили

17 мар 16:38Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Mercedes C270 cdi RACEN MENJAC 6+R

MERCEDES C270 cdi AVANGARDE,Kolata e zdrava motor menjac 6 brzini + R...


10 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:00Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:02Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам