Кичево
                   
746 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:53Scenic 4x4 1.9 tdi

4x4 1.9 tdi


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 19:37mazda Premacy

ISPRAVNA,SERVISIRANA PALI VOZI info 070 610 647 Dragan info 078...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 18:38Mazda Premacy

Kolata e vo odlicna sostojba. Poseduva klima koja e funkicionalana el...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 13:49Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 11:21BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 07:42Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 21:30Povolno lada 110

Se prodava lada 110 prv sopstvenik, garazirana, vo ispravna sostojba,...


850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 15:15BMW 320 Xdrive

Se prodava BMW 320 xdrive vo odlicna sostojba. Moze da se vidi i prov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јан 21:28Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.690 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

28 јан 19:46Bmw e46 320d 2004

Bmw e46 320d 150ks 2004 godina kolata e socuvana maksimalno servisira...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Кичево

Автомобили

28 јан 10:42Lada Niva 1.7 benzin plin Registrirana

Registrirana 97god Ispravno motor menjac reduktori


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 21:20Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 19:37Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 19:37Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 18:49Audi A6 2.5 tdi

Prodavam Audi A6 2.5 tdi 180 ks avtomatic tiptronic menuvac, godina 2...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 10:54Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Кичево

Автомобили

27 јан 09:06WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:52Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:51Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Registrir...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Кичево

Автомобили

25 јан 18:46Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:32Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:31BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO 2005 StarStop HeadUP

BMW ///M535d BiTURbO 272PS E60 2005 3X///M vnatre nadvor vozhnja. ...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 18:46Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 14:13Prodavam citroen c52.2hdi 98kw 2001 god

Prodavam citroen c52.2hdi exvluzive model vo dobra sostojba,plus 4 le...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

24 јан 11:27Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.

Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god. Registrirano Povekje info na te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god. Isuzu motor Ne e regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Polovni branici za audi a5 2012 g i a4 2012

Polovni branici za audi a5 2012 i audi a4 2012


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Vw golf 5 plus

1.9 тди, еуро кука со атест, комплет нови гуми 4 летни и 4 зимски, на...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Mitsubishi Pajero

Najvisoko nivo na oprema


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Nissan Pathfinder

Ekstra


13.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Vw golf 5 1.9 105ks

Se prodava golf 5 1.9 105ks 6 brzini Od oprema Parking senzori Te...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

23 јан 11:04Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 09:34Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 08:38Mazda 5 2.0d 2006 na delovi

Mazda 5 2.0 dizel 2006 Na delovi 078268198


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:48Mitsubishi Grandis 2.0dpf 140kw na delovi

Mitsubishi grandis 2.0 dpf 140kw 2008godina Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:44BMW X3 3.0d 218kw na delovi

Bmw x3 3.0dizel 218kw Na delovi


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:35Audi A4 2003 1.9 dizel 101hp na delovi

Audi A4 2003 1.9 dizel 74kw 101 h Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:52PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Страна 4 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам