Кичево
                   
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:04Промовирано

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 13:00Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 11:21Povolno lada 110

Se prodava lada 110 prv sopstvenik, garazirana, vo ispravna sostojba,...


850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 15:15Bmw e46 320d 2004

Bmw e46 320d 150ks 2004 godina kolata e socuvana maksimalno servisira...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јан 10:42Lada Niva 1.7 benzin plin Registrirana

Registrirana 97god Ispravno motor menjac reduktori


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 21:20Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 09:06Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:31Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.

Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god. Registrirano Povekje info na te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god. Isuzu motor Ne e regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Vw golf 5 plus

1.9 тди, еуро кука со атест, комплет нови гуми 4 летни и 4 зимски, на...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 09:34Mazda 5 2.0d 2006 na delovi

Mazda 5 2.0 dizel 2006 Na delovi 078268198


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:48Mitsubishi Grandis 2.0dpf 140kw na delovi

Mitsubishi grandis 2.0 dpf 140kw 2008godina Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:44BMW X3 3.0d 218kw na delovi

Bmw x3 3.0dizel 218kw Na delovi


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 20:35Audi A4 2003 1.9 dizel 101hp na delovi

Audi A4 2003 1.9 dizel 74kw 101 h Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:52PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi

Vectraa 1.9 150kw automatik Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo 307 hdi 2.0 16ventili 2005na delovi

Pezo na delovi 2005 2.0hdi 16ventili 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Sharan 1.9d 116hp 2003 na delovi

Sharan 2003 1.9 dizel 116hp Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo Partner 2.0dizel 2004 na delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Mini Cooper 1.6 benzin za delovi

Sve so vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Seat Toledo 1.9 2007 na delovi

Seta toledo 1.9 delovii 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Opel Zafira 2007 1.9dizel delovi

078268198 Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Passat b6 2.0d 140k DPF za delovi

Passat b6 za delovi 078268298


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Audi 1.9dizel 2007 delovi 078268198

Za delovi


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 14:20Opel zafira 1.9 cdti

Se prodava vo odlicna sostojba so motor, menuvac, podvozje i sasija v...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јан 12:51VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јан 11:30Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozhe zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 13:50Chevrolet Captiva 2.2 Top cena

120kw/160hp dizel Kupen od Chevrolet Makedonija. Prv sopstvenik 70 ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09Audi A4, 2006, TOP SOSTOJBA

Voziloto e vo odlična sostojba, realni kilometri, zacuvano kako novo ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 23:16Audi a6 3.0 TDI

Kolata e Staklo socuvana TOP sostojba Info: barajte na ova Brojc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 15:11Mustang 2.3 317cv

мултифункционален волан, спортски издувен Speakerphone, USB, екран на...


38.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 15:44Mazda CX7 2.2 Turbo 260ks

Mazdata e od prv sopstvenik. Ekstra socuvana Full oprema


9.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 13:00Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 11:48PEUGEOT 607 HDI 150 k 🇨🇭🇨🇭.2007god Avtomatik LUX Version

-Se prodava Peugeot 607 HDI 150 kw. 204 ps Facelift🇨🇭🇨🇭 2007...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 23:45Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 12:10Golf 5 2.0 8v GOAL

Ekstra Golf 5 2.0 TDI so najdobriot motor 8v Goal seria so full opre...


6.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 00:12Страна 7 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам