Неготино
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0TDI 2013 245HP

Audi A6 Limo 3.0 TDI Quattro S-Tronic со 3x S-Line,сервисиран, добра ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Неготино

Автомобили

26 сеп 14:17Промовирано

Mercedes-Benz GLE 350d 4matic Coupe AMG

GLE 350d 4matic full oprema 2015 190 kw 169000 km panorama greaci na ...


49.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 сеп 07:51Промовирано

Audi a4 2.0

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 авг 12:51Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Citroen ZX Refleks 1.4 TNG

Citroenot se prodava vo delovi, so atestiran plin. Citroenot ima odl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 авг 15:56Lancia Lybra 2.4 JTD

Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD (150ps) vo ispavna sostojba, bez doku...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 13:46VW-Touran DSG(F1)

VW-Touran 140hp highline oprema DSG menjac so F1 Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 10:15Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јул 16:51VW Passat 2015g. 1.6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , но...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јул 10:29Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 20:39Fiat Doblo 1.9 multijed

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBAG...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јул 17:37RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јул 19:29GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јул 13:00Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 20:42Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.

Klimi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 07:43Bmw e34 na delovi

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba. 075 978 717


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 01:18Mercedes E220 CDI BlueEFFICIENCY

Mercedes E220 CDI 2011 god. Blue- EFFICIENCY -BLUEEFFICIENCY ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 јун 12:08Seat Leon 1.9 105ks moze zamena

Se prodava seat leon 1.9 105ks 2007g donesena vo voznja od germanija ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јун 09:29KIA SPORTAGE 2.2

Kia sportage


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јун 12:22Citroen Berlingo 2004 1.9 52kw

Цена по договор Тел. За контакт : 075 525 248


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јун 11:45Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јун 21:37Citroen C5 2.0HDI

Hitno se prodava Citroen C5 2.0 hdi noviot motor redizajn avtomatik s...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мај 21:27Daewoo Lanos 1.5

Daewoo Lanos 1.5


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:40Seat Leon FR 2.0 170ks

El. na site 4 prozori El. na retrovizori Avtomatski svetla Fabrick...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 апр 10:47Se prodava BMW 530 D

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, odzhuvan, cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 апр 23:06BMW X5 3.0

Povekje Info na tel 076927877


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 апр 10:00Se prodava Seat Ibiza

Odlicen za pocetnici Mala potrosuvacka Gratis 4 zimski gumi


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 апр 13:00Opel Meriva 1.7 cdti

Opel Meriva, odlicna familiarna kola, kolata e redovno servisirana, p...


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 апр 13:41prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0

Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 апр 10:49Mercedes C200 CDI

Se prodava Mercedes C200 CDI so 2.2 motor 90 kW, proizveden 2004 god...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 19:46Prodazba na polovni ladnici

Polovni ladnici i novi po vasa poracka za site vidovi na motorni vozi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 мар 07:11MERCEDES BENZ C200

Se prodava mercedes benz C200 2007 odilicen ✅Komandi na volan ✅Park...


7.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57CITROEN C4 1.4

Se prodava citroen C4 1.4 benzin plin Registriran do septemvri 2022...


2.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57Се продава Toyota Corola .

Се продава Toyota Corola во многу добта состојба со атесторан плинск...


900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 17:02MAZDA 6

2.0 Ful oprema Extra sostojba


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мар 15:11Delovi za yugo/zastava 45/55

Menjac za 45 perfekten Vrati kompletni i gepek so staklo zglobovi ...


100 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 19:43Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204


111 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 19:43Se prodava Yugo/zastava 55 1.1

072212198 Yugoto nema nigden skapano Motor menjac odlicni bez prob...


350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 19:42Toyota RAV4

Servisiran,dobro socuvan,so full oprema,bez maani.. Zainteresirani n...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мар 22:19TOURAN 2.0 TDI

Se prodava Touran 2.0 tdi Registrirana za 7 sedista do 27.11.2022 M...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 мар 23:59Se prodava Peugeot 308

Se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 мар 09:21Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам