Крива Паланка
                           
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава шумско земјиште на локалитет Калин Камен Крива Паланка од ...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 авг 15:02Промовирано

Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јун 21:57Plac Centar

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2. Za poveke info...


10.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јун 18:56Se pordava deloven objekt

Se prodava deloven objekt 26 m2 na adresata 17 ta makesonska udaran...


111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

15 јун 07:57Se dava pod naem sprat

Se dava pod naem cel sprat 2 sobi Kujna kupatilo hodnik podrum Sp...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

14 јун 10:35Се бара стан за изнајмување за подолг период

Се бара стан за изнајмување за подолг период. Станот е потребно да би...


200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

13 јун 00:56Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 јун 01:40Plac vo mizovski livadi

Se prodava plac vo mizovski livadi, povekje informacii na tel: 07898...


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 јун 10:36SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

31 мај 09:37NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 мај 09:37Се изнајмува

Се издава селско домаќинство од 16 ха во село Жидилови. Имотот се нао...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 мај 18:18Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 мај 21:06КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 мај 08:27Пордавам стан 54m2

Продавам стан 54m2 Во населба Бавчалк Станот е комплет реновиран с...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

12 мај 08:39Delovni objekti pod naem

Se dava pod naem 2 delovni objekti 15 m2 i 30 m2 dukanite se na g...


111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

08 мај 10:13PRODAVAM DRVO NA KOREN " JASEN"

"JASEN" DRVO NA KOREN 3 ( TRI ) STEBLA - EDNO DRVO OBOKOLKA KAJ KOR...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

01 мај 08:48Kupuvam plac Rankovci ili Petralica

Kupuvam plac do 500m2 vo Rankovci ili Petralica, vo blizina da ima st...


3 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 апр 17:49Se iznajmuva stan vo Avtokomanda od 77m2

Stanot e sega renovirana so dobar raspored na sobite i golem dneven p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

29 апр 09:56Zemjiste niva Kalin kamen

Prodavam zemjiste zapisano na katastarska parcela KP br.831 za katast...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 апр 21:32Kupuvam stan ili kukja. * 078 393 545 *

078 393 545


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

07 апр 16:23Продавам куќа во Крива Паланка

Куќата се наоѓа во населба Мартиница над Житни,над централното градск...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 апр 06:10PRODAVAM ZEMJISTE

Vo s.Luke Kriva Palanka.SE prodava ritsko-planinsko zemjiste od povek...


30 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 мар 20:22Iznajmuvam vila na kalin kamen-palanka

Vilata e na prekrasno mesto na 1500 m nadm visina vo borova suma pod ...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

28 мар 06:33Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 мар 21:44PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA ...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мар 17:34Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 мар 17:33Se prodava plac

Placot se naogja na 10minuti od centarot na gradot. Za povekje inf. k...


44.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 мар 21:55Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar

Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar na Kriva Palanka (porane...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

14 мар 16:53PLAC SO MALA KUKJA

Se prodava mesto od 570m2 vo naselba Belevo - mala kukjarka (20m2) le...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 фев 16:38Купувам Стан или Куќа (нова градба )

Купувам стан или Куќа нова градба , по можност над 80м2, ве молам пре...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 фев 19:23Викенд куќа - Конопница

Се продава викенд куќа во с. Конопница со квадратура од 64м2 со дворн...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

22 јан 16:16Се издават два нови стана

Се издаваат два нови стана , по 86 м2 во центарот на Крива Паланка, ц...


111 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

18 јан 09:58Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica


1.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јан 14:45Се продава бавча во мизовски ливади

Се продава бавча во мизовски ливади,карши поранешен осми октомври.Бав...


3.000.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 дек 08:33Prodavam plac vo Dobrovnica

Se prodava plac vednas do asfalt , ima struja voda pogodno za sekoja ...


2.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 дек 08:01BARAM BARAKA PODVZNA KEN PONUDETE

BARAM BARAKA DA E VO DOBRA SOSTOJBA KRIVA PALANKA


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

20 дек 17:26ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

19 дек 01:54Vikend Kuka se prodava

Se prodava vikend kuka Pred vlez na kriva palanka Nova gradba 201...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

07 дек 14:44ПЛАЦ СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА

ПАРЦЕЛА СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА НА САМО 3К...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 дек 17:37SE PRODAVA KOPLET ZEMJISTE I SUMA

Se prodava POVOLNO kompletan imot vo s. NERAV so zemja i so jaka b...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 ное 07:42Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


8 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 окт 10:29Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам