Крива Паланка
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZEMJODELSKO NIVA SO GRADEZNA MARKICA

ZEMJODELSKO NIVA 2137 m2 SO GRADEZNA MARKICA " G " KATEGIRIJA - G...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 18:12Купувам плац од 700 до 1000 м2

Купувам плац со чист имотен лист од околу 700 до 1000 м2, за изградба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јул 10:15PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 јун 13:23Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. Ce...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 мај 15:51Prodavam niva 3500 so stara kukja

Prodavam niva so stara kukja vo Kriva palanka - mozovski livadi , ima...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 мај 12:40Плац во Крива Паланка - мизолска ливада

Се продава плац / нива во Крива Паланка поточно во населба мизолска л...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 21:29шумата

Почитувани, Јас се викам Миле Стевковиќ од Бор, тел Во Македони...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 апр 22:18Сe продава бавча

СЕ продава бавча во мизовски ливади карши Борчева кафана .Бавчата одг...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 мар 08:05Plac, niva - bavca

Bavca vo Kriva Palanka vo Mizovski livadi karsi Gramajge preku reka, ...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 10:55нива

Се продава нива во с.Конопница, Крива Паланка


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 фев 14:51Се продава

Нива во с. Конопница во близина на магистралниот пат


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 фев 15:49Ograden Ovoshtarnik 5000m2 + Baraka vo s.Osice!!!

Se prodava ovoshtarnik vo selo Osice vo mesnosta vikana Bel Kamen oda...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јан 14:04Se izdava plac

Se izdava plac(1500 kvadrata) Vo blizina na Restoran Oblace Se vle...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 јан 12:55NIVA 2000 m2 - zemjodelsko vo S . KONOPNICA maala " TRNCI"

se prodava NIVA od 2130 kvadrati vo S. KONOPNICA maalo TRNCI mesto ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 дек 17:25Plac

Se bara da se kupi plac okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 окт 23:13Plac

Baram da kupam plac vo Kriva Palanka okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 01:32se prodava korija/ili samo drvja

se prodava korija ili samo drvja vo atar na selo gulinci opstina pala...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 авг 19:09Plac, niva

Se prodava gradezno zemjiste so veke izgraden objekt. Na odlicna lok...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 јул 12:47Земјиште од 11.000м2-со насад од 5.000м2 малина

Се продава земјиште во ПОДРЖИКОЊ-Општина Крива Паланка.Земјоиштето се...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 мај 18:14Plac

Se prodava plac vo naselba Skrljava so povrsina od 402 m2 i 28 bora....


4.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 окт 15:25Земјиште - Калин Камен - Крива Паланка

Се продава земјиште од околу 3000 м2 на патот кон Калин Камен, се нао...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 јун 21:47Ливада

Се продава ливада во село габар поточно габарско ливаге до самиот асв...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 мај 09:09Se prodava Plac

Se prodava plac na ul. Vera Jocik nad bolnicka livada. Placot e do as...


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 14:04plac vo s.konopnica

Se prodava plac vo s.Konopnica odma do glavniot pat cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52Нива во с.Конопница

Се продава нива во село Конопница во близина на главниот пат Површин...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52PLAC VO KRIVA PALANKA

- SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO - 100 METRI OD PAT - SO PAT DO ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 фев 18:54Se prodava plac

Se prodava plac vo s.konopnica Moze i da se iskoristi kako plac za ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 јан 12:21Prodavam Niva vo Palanka

Se prodava Niva vo Palanka cena po dogovor tel Moze I zamena 08...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 ное 18:04Se prodava niva vo s.Konopnica na 5km od Kriva Palanka

Kriva Palanka, selo Konopnica vo blizina na garazata na "Proleter", 5...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 ное 22:37plac vo s.konopnica

Se prodava plac vo s.konopnica pogoden za cuvanje na pceli Se naogja...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 ное 20:46Se prodava plac

Se prodava plac vo selo Konopnica mala stambolici odma do patot stamb...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 ное 20:46Продавам ниви со вкупна површина од 13000 квадрати.

Продавам ниви во К.Паланка во село Тлминци со површина од 13 000 квад...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 20:44Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам