Кичево
                           
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:45Se prodava kukja vo D. Dobrenoec

Se prodava stara kukja vo selo Dolno Dobrenoec vo solidno odrzana sos...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 19:01  НОВ ОГЛАС

Se izdava sprat od kukja vo karpos

Se izdava sprat od kukja vo karpos na ul pirinska tel 070 392 777 slo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:01Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 13:46Продава стан 67m2

Се продава стан одлично сочуван на 3-ти кат во зградата Словенија Лес...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 11:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:34SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 08:53Se prodava dukan vo lameli

se prodava ili se izdava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 фев 18:42STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
06 фев 16:31Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 фев 14:32Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 фев 14:32Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

06 фев 10:36Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 фев 10:09Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
05 фев 10:59Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
05 фев 10:28Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


150 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 фев 10:28Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Кичево

Куќи / Вили

05 фев 08:31Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 фев 21:51Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
04 фев 19:19Se prodava vikendica vo vikend naselba selo Karbunica

Se prodava vikendica so dve sobi,kupatilo i dvorna povrsina so ovosta...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 фев 15:20PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
04 фев 10:27Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 фев 10:27НИВИ ВО ЧЕЛОПЕЦИ -евтино

имотен лист 97 челопеци парцела 510од 2042м2 парцела 669 од 2380мк ...


1 €
или предлог цена
04 фев 08:59Se prodavat skara na jaglen i dëerva

2022go na monile 070393297 imat stranicno dva astali komplet invetar...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

04 фев 06:41Namesten stan za izdavanje

Se izdava stan. Namesten Internet Kabelska Dve spalni sobi...


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 фев 20:49КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 фев 18:18Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


18.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 фев 14:35Kukja s. Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 фев 09:15Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 фев 15:37Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујча во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 фев 15:37Купувам стан

Купувам стан 35-40м2 со посебна спална соба во Скопје (Кисела вода,Х...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

01 фев 15:18Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...


29 €
или предлог цена
01 фев 08:35Se prodava plac zad Nabizi

Se prodava plac za Nabizi so povrsina od 1207m2. Ima markica so okolu...


1 €
или предлог цена
01 фев 08:33Kukja so dukjan zad Arabela

Se prodava nova kukja na 4ri sprata so dukjan od 110m2 i isto tolku s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 фев 08:32Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...


10 €
или предлог цена
01 фев 08:32Se prodava plac od 1500m2 so dve markici

Se prodava od 1500m2 so dve golemi markici do 6 sprata. Lokacija nad ...


85 €
или предлог цена
31 јан 23:02Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...


1 €
или предлог цена
31 јан 20:26Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
31 јан 12:45Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
31 јан 12:45Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам