Чаир
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 ное 07:04Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 12:55Урбан Ливин продава стан во Чаир

Урбан Ливин продава стан во Чаир, на убава локација позади поликлиник...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 11:04Shes banese ne Cair

Shes banese ne Cair Kati i dyte Siperfaqja 80 m2 Kontakt tel 0716...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 ное 22:07Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 ное 11:37Dora Invest

Dora Invest 🔐SIFRA: 0001/34 🔷BEZ UCESTVO🔷 Se prodava stan od ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 ное 11:20Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 12:50SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ...


1.190 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 09:35Се продава стан кај Принц. Shitet banesë te Princi

Banesa është në gjendje të mirë. Pronar i parë. Çmimi sipas marveshje...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 17:38SE IZDAVA STAN PRIZEMJE CAIR

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN PRIZEMJE U CAIR blizku bit pazar caircank...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 окт 00:26Се издава стан 40 квадрати, реновиран

Цена на издавање 150 евра, станот е празен


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 окт 13:00Se prodava stan vo cair

nov stan neselen ima prostor za cena


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 окт 13:10Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 19:01Prodavam menuvam stan vo Cair

Prodavam menuvam stan vo Cair za kisela voda po dogovor.stanot e na 4...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 17:56EKSTRA MODEREN STAN ...sifra 0001/4

Stanot e kompletno nov Opremen do najmala sitnica, ultra lux 2 gole...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:50OGROMEN STAN so 3 spalni i GARAZA

sifra 0001/8 Stanot e na odlicna mestopolozba Vo klasicen tip na ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:44PERFEKTEN STAN renoviran do maksimum

sifra 0001/5 Stanot e vo blizina na restorant Biznis Ima dve g...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:26ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:08ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:01Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 окт 22:05Stan do stara carsija

Do hotelot Arka


1.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 12:49Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 21:35Se prodava stan od 79m2 vo Skopje Sever

ш.1274 Се продава стан од 79м2 во Скопје Север. Станот располага с...


70.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 11:01topansko pole

Se izdava prazen stan do balkan universitet


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 10:16SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M

SE IZDAVA STAN VO CAIR 105M NA 1 STAN....ZA POVEKE INFORMACI JAVITE S...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 сеп 21:20Prodavam stanovi ili cela zgrada

Se prodava cela grada so 6 stana so 131 m3 so imotni listovi blizu b...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 сеп 20:55Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi

Prodavam stan vo gradba na ul.Dzon Kenedi vo kompleksot Kennedy Resid...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 21:16SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj....


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 13:56Stan vo Mavrovka

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 сеп 11:44Star stan vo Cair

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиник...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 сеп 13:06Stan 81m2 vo Cair/plasticarska

Итно се продава екстра поволен конфорен трособен стан во општина чаир...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 сеп 00:49Stan so odlicen raspored

Se prodava stan od 75m2 na ul.Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so kujna,...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 сеп 13:00Se prodava stan vo Topansko Pole

Се продава стан во Топанско Поле 88м2 + 10м2 подрум, 4 кат. Станот и...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 сеп 14:53Se prodava stan na Bit Pazar/Chair

Se prodava stan na Bit Pazar, Cair. Lokacija: Do hotel Arka, 50m ...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 сеп 09:51Prodavam stan vo Cair

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 сеп 16:09Се продава стан во Чаир на убава мирна локација

Се продава стан во Чаир, на мирна локација во близина на стадионот. ...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 10:01Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 авг 22:22Se prodava stan vo Skopje Sever 74m2

Se prodava stan vo Skopje Sever, 74m2, trosoben, 4 kat, bez lift, , s...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 авг 01:28Стан во Чаир (100м2) - супер локација!

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion. Banesa është 98m...


999.999.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 авг 22:50Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам