Чаир
                           
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider javete se na VIBER ili WATsAPp ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 04:40Се издава станче во Чаир кај Топанско поле.

Se izdava stan pod kirija vo Topansko pole na 2ri sprat. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 17:50Prodavam trosoben stan 82m2 ponov- Cair

Prodavam stan od 82m2 na 5 kat so lift ,so dve spalni sobi so preubav...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 12:28Ipet me qera banesë e përshtatshme për ambulant,kurse,zyre .

Ipet me qera banesë në katin e dytë në Fushë Topane, 100 m2 me dy ash...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 11:27Се издава станче на Битпазар.

Izdavam prodavam stan na bitpazar karsi ambulantata na 500 metri od f...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 апр 16:01Jepet me qira Izdavam stan

Banes me qira në Xhon Kenedi 85 m² Dhomë e ndejtjes me mobilje dhe ...


320 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 апр 10:53Се продава наместен стан во топанско поле

Се продава стан од 72м2 на 4ти спрат со голема дневна и две спални со...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 12:08Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36Stan odma do parkot na Cair - 93m2 - 68.000 EU ili predlog

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 10:35Se prodava stan vo gradba 59m2 na 4ti kat

❗️Се продава стан во градба во Чаир (во близина на бензинска пумпа Ма...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 13:00Stan od 77m2 vo Skopje - Cair

Se prodava stan od 77m2 vo Skopje – Čair. Stanot raspolaga so: - ...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 мар 10:01Stan vo Cair xhon kenedi

Se prodava stan novagradba vo cair xhon kenedi 60m2 tel: 075269045


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 16:31Se izdava stan

Se izdava pod Kiria, dvosoben namesten stan vo Xhon Kenedi. Prvi Spra...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 15:35Се изнајмува нов стан во Чаир, во Premium Rezidence

Се изнајмува нов трособен стан во Чаир, во Premium Rezidence Површ...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 13:10Се продава стан во Чаир

Се продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, северна ориента...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 мар 14:51Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT -1 stan 102 m2 2.Prizemje stan 85 m2 Z...


920 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 мар 11:57Stan vo Toopansko pole kaj Kipper.

Vlado 078-273-771. Se prodava stan vo Topansko Pole na prizemje. Stan...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 17:07Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 фев 08:31Se prodava stan vo Skopje, Cair

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair. _________...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 фев 18:32Stan 55m2 nova gradba HITNO

se prodava stan kaj noviot objekt blisku balkan university vo pocetok...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 фев 23:37Se izdava stan na dzon kenedi cair

Se izdava stan na 6ti sprat so lift na ulica dzon kenedi Stanot im...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 фев 14:06STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks kaj parkot u cair KONTAKT TELE...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 фев 13:18Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7033 Се продава стан во Toпанско поле кај малиот трговски 88м2...


61.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 13:16Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 фев 08:08Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 фев 06:50Se izdava namesten stan 64m2 Balkan University 2+1

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезар...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 јан 12:20Stanovi na Ul. Dzon Kenedi

Се продаваат станови во градба на ул. Џон Кенеди во нова зграда. Цени...


95 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 16:19SE IZDAVA NOV STAN POD KIRIJA

Se Izdava nov stan pod kirija satnot ima 77m2 vo mnogu dobra lokacija...


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 јан 13:26Se prodava stan

Se prodava stan Lokacia: Cair Shitet Banesa Lokacioni: Cair W...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јан 13:00Itno - Stan vo Cair nad Ramstor

Në shitje banesë ekskluzive dhe ideale në Çair, 78m2, me 2 dhoma gjum...


1.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:08Се издава еднособен стан во Топанско поле - до трговскиот

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Топанско поле - до трг...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 јан 16:13Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 дек 07:44Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 дек 23:40Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 дек 15:51Se prodava stan vo Cair

Шифра 7030 Се продава стан во Чаир во близина на Веро ,110м2 : дневна...


125.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 дек 16:34Se izdava luxuzno opremen stan

Se izdava luxuzno opremen stan perfekten..Se izdava za podolg vremens...


440 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 23:09Се изнајмува стан во Топанско Поле

Комплетен мобел, за повеќе информации: 076-589-485


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 дек 14:45Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 21:22Продавам стан во Чаир

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полуна...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 дек 10:53Se prodava nov stan vo qair 72 m2

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair 72 m 2 Salon ,kujn...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 09:37Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам