Кавадарци
                           
624 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonski kolci

Се продаваат бетонски колци стри 5 год, арматура 4.2 мм ребрована, др...


120 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 12:30Prodavam stara kuka vo centarot na gradot

Prodavam stara kuka vo centralno gradsko podracje,ulickata pod Kargo ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 11:32Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica bulevar Makedonija Dukan+Kancelarij...


5 €
или предлог цена
Денес 10:02Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад во с.Долна Бошава. За повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 01:53Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

Хитно и поволно се продава веднаш вселива куќа со струја,вода,врати п...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 20:23Se Prodava Sprat od Kukja+Potkrovje

Se prodava sprat od semejna kukja so potkrovje i poseben vlez, so pov...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 20:22Kupuvam stan vo zgradite City viuw Sopiste

Kupuvam stan vo Zgradite na City view vo Sopiste


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:22Kupuvam stan

Lokacija Nov Center 1 ili 2 sprat. < 77 m2 Ponudi na viber


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:03Se prodava dukan na gradski zelen pazar

Se prodava dukan na gradski zelen pazar Info /070 628 082


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 19:15Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:06Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:39Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


180 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 15:38Се издава лозје спроти Дрекслмаер, близу до асфалтниот пат

Се издава лозје 7 декари спроти Дрекслмаер, во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:34Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:06Се продава плац

Се продава плац до хотел Елите (Уни Палас 2). Цена по договор.


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Се издава стан во нов центар кај нова автобуска

Се издава стан во нов центар кај нова автобуска на бул. Кочо Рацин


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 12:54*PLAC/Gradezna Zona/2.000m2* - Izdavam

***Gradezna zona vo Kavadarci*** ***Imate slika za lokacijata*** **...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:27Vikendica vo selo Rozden

Vikendica vo selo Rozden. Sprat i potkrovje, so struja, voda i kan...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 11:26Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:13Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:13Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 11:13Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:12Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 09:58SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:39SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
Вчера 07:39Ducanot se izdava

Kontakt 070262890


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 07:39ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 06:33Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 00:15Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii..

Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii so panel izolacija ..0702...


1.234 МКД
или предлог цена
Вчера 00:04Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

30 сеп 23:25Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.09.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

30 сеп 19:20SE IZDAVA NOV DELOVNO/STANBEN PROSTOR

Stanot se naogja na ulica zelen pazar, strog centar sproti gradski ze...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 сеп 19:04Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 18:23PLAC VO S.BOHULA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Se prodava plac od 1.000 m2, vednas nad skoloto vo s.Bohula. Cena po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 17:10Izdavam Stan

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so mebel. Cena po Dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 сеп 15:20КУПУВАМ ПОМАЛА КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

Купувам помала куќа во Кавадарци 1 спрат и подрум, и да има нормални ...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

30 сеп 15:20* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава двособен наместен стан на 1ви спрат во куќа, во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 сеп 13:38Vikendica

Se prodava vikendica


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

30 сеп 12:16Ексклузивна понуда урбанизиран градежен плац

Се продава урбанизиран градежен плац од 5200 м2 заедно со објект од 5...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
79.000 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 10:29MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 09:45Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам