Кавадарци
                           
624 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:35PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 сеп 22:33Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 сеп 21:18Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 сеп 21:18Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 сеп 13:02Kupuvam stan

Lokacija Nov Center 1 ili 2 sprat. < 77 m2 Ponudi na viber


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 сеп 19:42Се издава деловен простор во строгиот центар на Кавадарци.

Се издава деловен простор од 56 м2 во строгиот центар на Кавадарци. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

19 сеп 19:20Комплетно уредена куќа на екстра локација!!

Се продава комплетно реновирана куќа и веднаш вселива со дворно уред...


142.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 сеп 15:34Се изнајмува деловен простор

Се издава кат од куќа 100м2 на одлична локација само 5мин од центарот...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 сеп 09:58Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


9.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 сеп 09:22Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 сеп 08:59Betonski kolci

Се продаваат бетонски колци стри 5 год, арматура 4.2 мм ребрована, др...


120 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 20:48СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА ПЛАЦ

Се продава/издава плац со маркица за градба со намена индустрија Г2, ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:18lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:05Placevi na bel kamen

Se prodava niva 1635 m2 urbanizirana na bel kamen, so tri placa. Moz...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:05Plac

Se prodava gradezno zemjiste na ul Danko Davkov Vatasa zvonete na 077...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 17:14Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:05Нова куќа

ЦЕНА ПОВОЛНА Се продава нова куќа. Изградена со најквалитетни мат...


160.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

18 сеп 00:19Се продава стан во новиот центар на Кавадарци

Се продава наместен стан во новиот центар на градот на ул Вељко Влахо...


83.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 сеп 09:48Kuka Nad Gamiata

Se Prodava ili se menuva za stan so doplata baraj na 072 273 937


39.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

16 сеп 17:13Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 сеп 12:55Se prodava lozje so povrsina od 7 dekari

Се продава лозје со површина од 7 декари, од кои 4.5 декари е смедере...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 сеп 11:53Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 сеп 21:49Dve nivi vo selo Gornikovo i kukno mesto

Dve nivi vo selo Gornikovo i kukno mesto 645 kvadrati so struja i vod...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 сеп 20:37Kupuvam kuca

Kupuvam srat od kuka 50 do 60 m2


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 сеп 18:57Се продава стан 107 м2

Се продава стан во новиот центар во Кавадарци на ул. Моша Пијаде бр.1...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 сеп 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа на два спрата со две бањи, подрум и тераса со стар и ...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 сеп 08:13Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 07:08Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii..

Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii so panel izolacija ..0702...


1.234 МКД
или предлог цена
15 сеп 07:08Se prodava plac

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 сеп 18:32SE IZDAVAAT DUKJANI 70m2+35m2

Se izvadaat dva dukjani 70m2 35m2 Moze dvata zaedno a moze i oddel...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

14 сеп 12:09Се издава наместен стан

Станот е комплетно наместен Се наоѓа под завод за вработување Цен...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

14 сеп 11:32се продава или изнајмува хала

se izdava i prodava hala dve ladnjaci odvoeni 500 m2 viljuskar na ...


111 €
или предлог цена
14 сеп 08:33Се продава комплетно реновиран наместен стан

Локација во близина на основно училиште и детска градинка Гоце Делчев...


46.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

13 сеп 21:13SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR VEDNAS POD PLOSTADOT

Dukanot e so vlez na GLAVNATA ULICA vo KAVADARCI i so vlez sprema GRA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

13 сеп 09:36KUKA

Kupuvam kuka da e vo normalni uslovi za ziveenje da e so dvor reon od...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

13 сеп 09:32Dukan na zelen pazar

Se izdava dukan vo Kavadarci, lokacija Zelen pazar. Povrshina 22m2( v...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

12 сеп 10:45Лозје смедеревка - пред с.Рибарци

Лозје смедеревка пред с. Рибарци


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 сеп 14:53PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 сеп 15:10Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во површ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 сеп 08:04Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам