Тетово
                           
306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo

🏡Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo – Ajdučko maalo....


83.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica

🏡Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Kukja vo Ajducko Maalo

PRODADENA! odlicna kukja vo naselba Ajducko Maalo. Kucata e vo dobr...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 12:00СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 1650 М2 ВО ДЕРЕБОЈ, ТЕТОВО

Се продава куќа во населба Деребој, Тетово. Куќата е со површина н...


340.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 13:46Se prodava kukja vo Tetovo

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo vo blizina na centarot na gradot.⁣ ⁣ ...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 08:39Kukja vo naselba Koltuk

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, del renovirana. Za vo kukjata ne...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мар 12:02kuca vo super sostojba so mnogu eftina cena

SE PRODAVA!!! kuca vo odlicna sostojba, na dobra lokacija,vo blizina...


39.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мар 17:27Se prodava kuka so dukan kaj muzicko uciliste - centar

Se prodava povekenamenska kuka so opremen dukan nad 30m2, so podrum, ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 фев 15:41Shitet Shtepi

Shitet shtepi


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 фев 13:56Се продава куќа со дуќан

Се продава куќа со посебен влез, двор од 150 м2 и дуќан од 55 м2 во б...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 фев 21:10Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo

Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo koja e povolna za izgradba...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јан 22:09Се продава куќа во Горна Чаршија

Се продава куќа со парцела од 200 м2 во Горна Чаршија на улица Мурат ...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 10:42Se prodava Shitet

Se prodava kuka vo naselba Drenovec - Tetovo, cena po dogovor. Fasad...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 17:57Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“ na ul. Goce Delčev vo...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 дек 16:39Итно се продава куќа во Тетово

Итно се продава куќа во Тетово во близина на Текстилното училиште со ...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 23:17Se prodava kuca

Se prodava stara kuca na mirna lokacija,kucata se naodja vo stariot d...


145 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 ное 13:00Shitet Shtëpi ne Qendër te Tetoves

Shitet Shtepia(vendi) ne Qender te Tetoves


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 окт 19:21Куќа во Тетово

Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 08:53Се продава куќа со дуќани во Тетово

Се продава куќа со дуќани на ул. Иво Лола Рибар во Тетово. Куќата е ...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 сеп 14:12Се продава куќа новоградба во Тетово

Се продава куќа новоградба под православните гробишта во Тетово. П...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 сеп 15:19Се продава куќа од 486 м2 во Тетово

Се продава куќа со парцела од 486 м2 спроти музичкото училиште во Тет...


225.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 авг 15:04Kuca vo dobra sostojba naselba POTOK

SE PRODAVA: -kuca vo dobra sostojba,renovirana pred nekolku godini...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 авг 12:50Се издава куќа 100 м2 и двор 400 м2

Се издава куќа 100 м2 и двор од 400 м2. Подобна за деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 10:32Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово

Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово. Површина 272 м2, ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јул 12:41SE PRODAVA KUKA 420 M2 HITNO

Se prodava Kuka na tri sprata vo mirno maalo na ul:117 Kukata e so d...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 јул 16:22Se prodava kuka vo tetovo / се продава куќа во тетово

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и двор...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јун 12:38Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на поранешна Тетовчанка, спроти тениското ...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово

Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово. Куќата има 3 ...


245.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Се продава куќа со разработан бизнис, ресторан спроти Тетовс

Се продава куќа со разработан бизнис, ресторан спроти Тетовскиот Унив...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:20Се продаваат две куќи во Тетово

Се продаваат две куќи во Тетово( населба Шипат). Куќите се комплет н...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:20Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2

Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2. Куќата има 175 м2 н...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:15Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2

Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2. Куќата се состои од салон...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:15Итно се продава куќа спроти музичкото училиште во Тетово

Итно се продава куќа спроти музичкото училиште во Тетово. Целата п...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 јун 12:40NOVA kukja vo Saat Maalo

Se prodava nova kukja vo Saat Maalo so lokal i napraeno studio vo pod...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:47Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е со пов...


260.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:55Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово

Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е с...


195.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:53Се продава куќа со локал

Се продава куќа со локал и помошна просторија спроти економското учил...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 12:30Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа со големина од 240m² плус двор од 33 m². Куќата се на...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:20Се продава спрат од куќа во Ајдучко Маало

Се продава еден спрат од куќа во Ајдучко Маало, Тетово. Вкупна пов...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа на три спрата по 100 м2 и двор 205 м2. Куќата е комп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам