81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk

Se prodava gradezen plac so povrsina od 12000 m2 na izlez od kicevo k...


1 €
или предлог цена
16 мар 07:53plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada im...


22.000 €
или предлог цена
15 мар 14:06Se prodavaat placevi ,nas.22 Dekemvri

Se prodavaat dva placa 4993/5=1158m2 i 4993/4=849 m2 so vcrtani marki...


По Договор
или предлог цена
25 фев 00:14Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol ...


50 €
или предлог цена
19 јан 10:23СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО!!!!

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО КАЈ СОЦИЈАЛНАТА ЗГРАДА.ИМА ПОВРШИН...


1 €
или предлог цена
19 дек 23:08SE PRODAVAAT NIVI VO LAG VO CELOPECI

Se prodavaat nivi od 8000m2 vo lag vo s. Celopeci. Cena 80 mkd po m2....


80 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:54SE PRODAVA PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA

Se prodava plac so povrsina od 2000m2 nad socijalnata zgrada Gorica-D...


15 €
или предлог цена
21 авг 12:18Niva vo s.Srbjani

Se prodava niva vo s.Srbjani kaj industriskata zona cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
08 авг 14:04Niva na magistralen pat Drugovo

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo s...


1 €
или предлог цена
05 авг 14:12Gradezno zemjiste vo Kicevo

Se prodava gradezno zamjiste vo koe se predvideni 2 gradezni parceli ...


По Договор
или предлог цена
22 јул 01:22Plac na pat za Osoj

Se prodava plac so povrsina od 579 m2 na pat za s. Osoj so markica za...


1 €
или предлог цена
20 јул 13:12SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, ...


50 €
или предлог цена
18 јул 20:50PRODAVAM PLACEVI VO G. DOBRENOEC KICEVO 4KM OD KICEVO

PRODAVAM PLACEVI, NIVI I KORIJA, VO SELO GORNO DOBRENOEC KICEVSKO, NA...


3 €
или предлог цена
18 јул 20:30Se prodava niva vo Dolno Strogomiste

Se prodava niva vo atarot na Dolno Strogomiste so vkupna povrsina od ...


8 €
или предлог цена
01 јун 13:43Продажба на градежен плац.

Плацот се наоѓа во Кичево на аголот на раскрсницата помеѓу улиците "4...


1 €
или предлог цена
02 мај 19:01Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci

Se prodava urbaniziran plac vo s. Celopeci so pristapen pat sproveden...


10 €
или предлог цена
12 апр 22:26NIVA PLAC

SE PRODAVA NIVA NA STARIOT PAT ZA KARBUNICA 8000M2


1 €
или предлог цена
22 мар 22:00NIVA VPOLE

SE PRODAVA NIVA VPOLE 2000M2


1 €
или предлог цена
22 мар 22:00Se prodava niva vo selo Popovjani

Se prodava niva po selo Popovjani od 3000m2 neposredno do asfaltniot ...


15 €
или предлог цена
09 мар 21:18SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

Se prodava plac od 1500 m2 so dve markici za zgrada p+4, visocina H=...


1 €
или предлог цена
06 мар 23:31SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJ. NA MAGISTRALEN PAT DRUGOVO

Se prodava gradezno zemjiste na magistralen pat Kicevo-Ohrid, kaj s. ...


1 €
или предлог цена
16 фев 12:24Prodavam niva 6700m2

Niva prva klasa vo atarot na selo Drugovo 6700m2 do rekata Treska Te...


7 €
или предлог цена
04 јан 14:22KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC

KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC


1 МКД
или предлог цена
04 јан 13:50Se prodava plac top plac

Se prodava top plac na izlez prema SK, gradezno zemjiste na imoten li...


40 €
или предлог цена
31 дек 13:00Vo Kicevo se prodava markica

Se prodava markica za gradba prizemje+2kata+potkrovje vo centar na Ki...


13.000.000 €
или предлог цена
28 дек 16:06Niva vo Drugovo

Se prodava niva vo drugovo pokraj pat 1.400 m2 Informacii na tel. 07...


1 €
или предлог цена
21 дек 11:25Плацови во Кичево

Продавам плацови (минимум1500м2 од овоштарник опфатен со ГУП) во мест...


35 €
или предлог цена
17 дек 18:42градежно земјиште во с.Осој, Кичево

Се продава градежно земјиште во градежен реон во село Осој - Кичево в...


По Договор
или предлог цена
23 ное 22:01Niva-Drugovo, 2460 m2

Nivata se naoga vo Drugovo vo blizina na rekata Treska, pat nema, sam...


3.400 €
или предлог цена
03 ное 00:41SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

Se prodava niva od 3000 m2 vo s. Tuin, mesto vikano Janidol.po cena o...


2 €
или предлог цена
19 јул 10:06NIVI I PASISTA VO ATAROT NA SELO CELOPECI

Se prodavat nivi i pasista vo atarot na selo Celopeci Kicevsko Lice...


По Договор
или предлог цена
08 јун 17:36Se prodava NIVA

SE PRODAVA NIVA VO SELO TUIN GORNI JANIDOL MESTOTO VIKANO DLAPKA 3000...


4.500 €
или предлог цена
07 јун 14:09Se prodava plac pod Krusino so panoramski pogled

Se prodava plac od 500m2, so markica za gradba. Placot so fantastic...


1 €
или предлог цена
27 фев 14:35SE PRODAVA EKSKLUZIVEN PLAC SO PANORAMSKI POGLED

Se prodava plac od 600m2 so markica 180m2 vo osnova. Placot so fantas...


1 €
или предлог цена
27 фев 14:14Se prodava niva

Se prodava niva vo s.Lazani-Prilep.Nivata se naogja na asfaltniot pat...


6 €
или предлог цена
11 јан 22:37Се продава градежно земјиште во Кичево 1456м2

Се продава градежно земјиште во КО Кичево вон град, м.в. „Влашки пат“...


43.680 €
или предлог цена
08 јан 11:21Podazba na nivi

Se prodaavaat nivi vo atarot na seloto popvjani kaj rek oslomej Cena ...


20.000 €
или предлог цена
17 дек 17:10Se prodava mesto vo Kićevo

Se prodava mesto od 271 m2 vo Kićevo.Spored DUP na gradot predvideno ...


1 €
или предлог цена
11 ное 19:09Prodavam placovi

Prodavam placovi nasproti kasarnata posle naselba 22 dekemvri.Se rabo...


50 €
или предлог цена
10 ное 18:47Se prodava niva

Se prodava niva, so golemina 1600 m2 do sama reka, i izmegju pat. " M...


9 €
или предлог цена
21 авг 11:24Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам