93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva-Drugovo, 2460 m2

Nivata se naoga vo Drugovo vo blizina na rekata Treska, pat nema, sam...


3.400 €
или предлог цена
03 ное 00:41SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

Se prodava niva od 3000 m2 vo s. Tuin, mesto vikano Janidol.po cena o...


2 €
или предлог цена
19 јул 10:06NIVI I PASISTA VO ATAROT NA SELO CELOPECI

Se prodavat nivi i pasista vo atarot na selo Celopeci Kicevsko Lice...


По Договор
или предлог цена
08 јун 17:36Se prodava NIVA

SE PRODAVA NIVA VO SELO TUIN GORNI JANIDOL MESTOTO VIKANO DLAPKA 3000...


4.500 €
или предлог цена
07 јун 14:09Se prodava plac pod Krusino so panoramski pogled

Se prodava plac od 500m2, so markica za gradba. Placot so fantastic...


1 €
или предлог цена
27 фев 14:35SE PRODAVA EKSKLUZIVEN PLAC SO PANORAMSKI POGLED

Se prodava plac od 600m2 so markica 180m2 vo osnova. Placot so fantas...


1 €
или предлог цена
27 фев 14:14Se prodava niva

Se prodava niva vo s.Lazani-Prilep.Nivata se naogja na asfaltniot pat...


6 €
или предлог цена
11 јан 22:37Се продава градежно земјиште во Кичево 1456м2

Се продава градежно земјиште во КО Кичево вон град, м.в. „Влашки пат“...


43.680 €
или предлог цена
08 јан 11:21Podazba na nivi

Se prodaavaat nivi vo atarot na seloto popvjani kaj rek oslomej Cena ...


20.000 €
или предлог цена
17 дек 17:10Se prodava mesto vo Kićevo

Se prodava mesto od 271 m2 vo Kićevo.Spored DUP na gradot predvideno ...


1 €
или предлог цена
11 ное 19:09Prodavam placovi

Prodavam placovi nasproti kasarnata posle naselba 22 dekemvri.Se rabo...


50 €
или предлог цена
10 ное 18:47Se prodava niva

Se prodava niva, so golemina 1600 m2 do sama reka, i izmegju pat. " M...


9 €
или предлог цена
21 авг 11:24plac so temeli

plac so temeli gradezna dozvola plateni komunalii


1 €
или предлог цена
30 мај 17:40Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам