Кичево
                   
798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok. Sasija m...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:22BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:12Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 POSEDUVA: F1 na volan -LED SVETLA -FABRICK...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:11Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:48Ekonomicno kolice bez nikakvi davacki top za pocetnik!

Na kolata sve i rabotit registrirano pali vozi proverka po vasha zhel...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:46  НОВ ОГЛАС

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:40BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:40Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:19Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:33RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:02PEUGEOT 307sw 1.6HDI 2005 euro4

Dobra sostojba.panorama krov klimtronik tempomat i mn drugo .kolata s...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:02OPEL CORSA 1.0 60 KS 101000 KM

OPEL CORSA 1.0 60 KS EURO-4 101000 KM 100 % GARANCIJA ZA KM SERVO...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:48BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:00W211 службено возило

1- Mercedes avangard 220 w211 2- Servisiran 3- Registriran 4- Novi...


4.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:54  НОВ ОГЛАС

Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:05  НОВ ОГЛАС

Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:21opel vektra 1.8 reg super sostojba

opel vektra benzin stegnata kamen


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:54bmw 320 benzin plin dizna reg

bmw


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:54Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:22Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:55OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:47Mazda 1.4 Dizel, KLIMA, Odlichno, EKONOMICHNO

Mazda 2, proizvedena 2006godina, momentalno se naogja vo odlichna sos...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


32.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:23POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:02Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:24Kia Spordage bezin plin

Kia Spordage bezin plin Registrirana cela godin. Top sostojba, vozen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:44MERCEDES 124 DIZEL AVTOMATIK SERVISNA KNISHKA 3 KLUCHA

Mercedesot e 2000 kubika dizel so servisna knishka za sekoj izminat k...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:28Mercedes S126 W126

Za povekje info na telefon 070727790


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:28Mercedes 124 AVTOMATIK

Povekje info na telefon 070727790 Na makedonski tablici Benzin plin


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:28Mercedes c 270cdi 2001god automatic

Registriran cela godina Perfekt sostojba Moze i zamena so moja do...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:04Vw touran 2.0tdi 136ks 2004god

Full oprema so 7 sedista Registriran cela godina Sostojba perfekt...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:59Seat Ibica Facelift 1.2 TDI

Seat Ibiza 2013 Facelift 1.2 TDI - 75hp Reg. do 22.10.2022 Naprav...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:51BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:18TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 20:54VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 19:24Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

25 сеп 19:11Audi A3 1.9 tdi

Audi A3 1.9 tdi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 18:25MERCEDES ML 320

Mercedes ML 320 dobro socuvan , reg vo odlicna sostojba novi gumi


9.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 18:11Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам