Кичево
                   
798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јун 16:03Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 19:54Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јун 11:19Audi 2.4 benzin plin moze i zamena !!!

Prodavam audi a4 vo super sostojba . Mozna e i zamena !!!


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јун 10:19TOYOTA COROLLA 1991g.

Колата има а-тестиран плин Нов акумулатор Пали и вози без проблем ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јун 12:51Audi 80 1.9 na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:11Mercedes E200 cdi 2.2 dizel

Mercedes e 200 2.2 cdi reg do 18.10 so sitni zabeleski motor menjac e...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:08Mercedes c270 cdi

Se prodava mercedes c270 cdi avtomatik so dosta oprema parking senzz...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јун 23:39Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat 2.0d 2007 DSG automatik za delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Citroen C4 1.6 benzin za delovi 078268198

078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat B6 2.0d dpf 2008 automatik

Passat b6 2.0 dizel dpf 2008 god DSG automatik Registriran pred dve n...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:06FORD S MAX TITANIUM SPORT 2.2 CDTI 175 HP

P. R . O . D .A .D E .NO GODINA TITANIUM SPORT SO VISOKO N...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 22:58SE PRODAVA

Dzipot e carinet so se site davacki do registracija..Uvezen od Ch🇨🇭...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:44Се продава!!! BMW 116i

Се продава BMW 116i многу сочувано 2011год.Увезено од Швајцарија реги...


7.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:43Peugeot 206 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba -ima klima i raboti odlicno -napraven ...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:37Shitet- Se prodav Opel Meriva 2004

Shitet Opel Meriva 2004


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 17:11AUDI A6 2.7 TDI S Line

se prodava audi a6 2.7 tdi S line 132kw uvezeno od ch vo besprekorna ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 13:16AUDI A3 S LINE

Audi a3 2.0 tdi 140ks S line


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 13:15Vw Passat 1.8benzin 99g na delovi

Na delovii !! Vw Passat 1.8benzin 99g se shto vi treba 071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 16:10Fiat bravo

Prodavam Fiat bravo 1.6 16V 1998 godina so full oprema imat i klima. ...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 09:23Volkswagen LT 35

Prodavam volkswagen LT 35 doka so 7 sedista 2.5 tdi godina 2004. Euro...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 09:22Ford fiesta na delovi!

Sve sto vi treba na delovi


400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 22:08Orginal delovi za mercedes g w460 w461 w463

Orginal kardani za mercedes g klasa w460 w461 w463


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 22:47Mnogu socuvan Audi A6 2002

Audi A6 2002 Donesen od shfjajcaria 157000 km Cena po dogovor ...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 18:20Renault megane 1.6 16v

Prodavam renault megane 1.6 16v godina 2001. So full oprema. Na shfaj...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 08:28GOLF 4 1.4 16V -800E

Nema reg. Puknata sofersajbna 4 novi gumi 4 novi amortizeri Klima...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мај 08:37BMW E87 118d M-Packet

Se prodava BMW E87 118d M-Packet 2006 Kolata e Registrirana. Kolata...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мај 00:31VW Touareg 3.0v6 240ks

Tuaregot e vo odlicna sostojba, napraveni site servisi, moze proverka...


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 12:13Renault reno scenik

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 11:25Mercedes e klasa 2.4 benzin automatik na delovi

Ima sve samo na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 11:10Ford ka dellovi delovi

Ima sve samo na delovi Vetem per pjes e


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 11:09Opel vectra vektra 2.0 16 ventili na delovi

Se prodava vektra 1997 na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 11:09OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 070882941

OPEL ZAFIRA MOTOR 1.9 CDTI 210,000 KM MANUEL 6 BRZINI 2010 G...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 09:17OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 070882941

OPEL ZAFIRA MOTOR 1.9 CDTI 210,000 KM MANUEL 6 BRZINI 2010 G...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 09:09OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 070882941

OPEL ZAFIRA MOTOR 1.9 CDTI 210,000 KM MANUEL 6 BRZINI 2010 G...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 08:57Volkswagen T5 2.5TDI R5

Se prodava t5 2.5tdi registrirano cela godina Vo dobra sostojba servi...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 19:35AUDI A4 1.9TDI

Se prodava Audi 1.9 TDI vo besprekorna sostojba, God na proizvodstvo ...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мај 13:00AUDI A4 TDI PERFEKTNA SOSTOJBA!

AUDI A4 2.0TDI 140ks KARAVAN ! REGISTRIRANA ZELEN KARTON SO DVA PA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мај 14:44Se prodava BMW X5 vo besprekorna sostojba!!!

Napraven kompleten servis. Ima plus 4 letni gumi so aluminiuski banda...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мај 19:58Страна 7 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам