999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E280CDI 2008 Avantgarde EVO FULL

Prodavam Mercedes E280CDI 3.0L Avantgarde EVO Facelift 2008 MANUAL .....


8.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
23 јан 20:05Промовирано

MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE

Se prodava MERCEDES BENZ E350 FULL OPREMA MOZE DA SE VIDI VO SEKO...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Mercedes-Benz E250 D

Se prodava Mercedes-Benz E250 D obicen dizel 1997 godina , vo EXTRA ...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:56Промовирано

VW GOLF 6 1.4 BENZIN KLIMATRONIK ORGINAL KM 138 407

VW GOLF 1,4 88 КS EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ PARIS FRAN...


6.390 €
или предлог цена
Денес 10:06Pasat B8 Top Sostojba

2- kluca servisna istorija zimni letni gumi so bandazi komplet letn...


16.000 €
или предлог цена
Денес 09:47Golf 7 1.6TDI 77Kw 2016NOEMVRI

Distronik Klimatronik Aluminiumski Bandazi so letni gumi kako novi ...


7 €
или предлог цена
Денес 09:47Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin i klima INFO NA TELEFON


749 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
799 €
Денес 09:11Bmw 525 tds Klima* ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.500 €
или предлог цена
Денес 09:10Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 Servisiran bez zabeleski Gumi dobri


123 €
или предлог цена
Денес 09:07Terrano 3.0 2002god

Registriran Bes nikakvi zabeleski elektrika na zamovi retrovizori ce...


123 €
или предлог цена
Денес 09:07  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C200

Возилото е сервисирано и регистрирано цела година. Со зимски и летни ...


7.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Денес 09:05Bmw 530 _delfin_#ful...

_EXSTRA SOSTOJBA _ZELEN KARTON _Za podetalni inf javete se na 078.408...


6.000 €
или предлог цена
Денес 08:58Smart ForTwo #Klima 2003#ful /078.408.486 ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


2.600 €
или предлог цена
Денес 08:58Seat ibiza 1.4 tdi/Klima ***####

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


2.000 €
или предлог цена
Денес 08:57  НОВ ОГЛАС

Octavia 1.4 plin atest 2008

Se prodava Skoda oktavija 1.4 benz plin ates plin vo dobra sostojba r...


3.900 €
или предлог цена
Денес 08:40AUDI A3 1.9TDI

Napraveno golem servis (Kosta 700 evra) Ima Novi bandazi ( od 500 ev...


2.300 €
или предлог цена
Денес 08:13VW POLO 1.4 TDI FULL -07

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI MNOGU ZACUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NAD...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.990 €
Денес 08:12VW POLO 1.6 TDI FULL OPREMA FACE LIFT -10

VW POLO 1.6 TDI COMMON RAIL FULL OPREMA 75KS  5 VRATI EURO 5 ---...


6.100 €
или предлог цена
Денес 08:12FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE -TITANIUM- 09

FORD FIESTA 1.4 tdci 5 VRATI ---- NAJVISOKO NIVO OPREMA - TITANIUM ...


4.900 €
или предлог цена
Денес 08:12VW POLO 1.2 TDI NAVI - BLUE MOUTION 2013

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOUTION 5 VRATI FACE LIFT 75ks MNOGU EKONOMI...


6.790 €
или предлог цена
Денес 08:12Se prodava Mercedes C220

Mercedes. C 220 vo odlicna sostojba registriran do septemvri trulo ne...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Денес 07:55VW GOLF 1.6 TDI 2012g

VW GOLF сервисиран и регистриран цела година. Опрема: -темпомат -борд...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Денес 07:38Mazda 2.1.4i 2005ta gof reg do 06.2023

Se prodava Mazda 2 1.4i 80hp Godina na proizvodstvo 2005 (vo soobrak...


2.999 €
или предлог цена
Денес 06:58Golf 3 benzin 1.4

Golf III 1.4 benzin 60ks. Odlicno socuvano vozilo. Garazirano bez k...


1.800 €
или предлог цена
Денес 06:35  НОВ ОГЛАС

BMW e90

2005/06 2.0 163k/s Сменето ујле на мењач во овластен сервис на BMW (с...


5.500 €
или предлог цена
Денес 05:10PRODAVAM VOLVO

Kolata ja prodavam cela a može i na delovi. LICE ZA KONTAKT BAŽE : 0...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:45  НОВ ОГЛАС

MAZDA 6 -2.0 2007 Registrirana cela godina

Prodavam Mazda 6 registrirana cela godina smeneta cela prednica- filt...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Вчера 23:08LADA 112

Lada 112 benzi plin Novi Gumi Nov Akulumator Nova set lamela korpa N...


29.111.987 €
или предлог цена
Вчера 22:43vw golf 1.6

se prodava golf 2 1.6 cis benzin nikogas nee vozen na plin karoserisk...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 21:07Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando 163 ks(Neuvezuvan-prv sopstvenik) 2012 god, 7 sedis...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 19:51Mercedes A180cdi Avantgarde

Voziloto e vo odlicna sostojba, bez nikakva maana . Poseduvana solidn...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 18:31OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:17Se prodava Golf Vl

Se prodava Golf 6 - 2.0 Tdi 110 hp 2009 god.Smeneto rebrasti kaish, k...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.150 €
Вчера 18:00Audi A6 avant, 2 x s-line

Audi a6 avant, 2012 godina, 2x s-line, 2.0, 177hp - 4 zonska klima ...


18.700 €
или предлог цена
Вчера 17:47Fiat Punto III Classic Facelift 1.2 8v Full ! PERFEKTNO !

Prodavam posleden model od serijata na Fiat Punto Classic so 5 vrati....


2.650 €
или предлог цена
Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

citroen berlingo 1.9

citroen berlingo 1.9 98g N1 товарно во сообраќајна во возна состој...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 16:42Se prodava fiat fiorino

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba ! Za podetalni info na t...


7 €
или предлог цена
Вчера 16:12Prodavam ibiza 1.2 plin benzin vo ekstra sostojba

Prodavam seat ibiza reg.do07/23 so klima i servisirana i vo odlicna s...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Se prodava pasat

Pali vozi za poveke iformaciji 078 365 185


1.000 €
или предлог цена
Вчера 14:28  НОВ ОГЛАС

VW TOUAREG 2.5 TDI R5 2005 MOZE I ZAMENA

VW TOUAREG 2.5 TDI R5 4X4 2005 RACEN MENJAC REGISTRIRAN DO 4 MESEC 2...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:58MERCEDES E270 CDI AVANGARD MOZE ZAMENA

MERCEDES E270 CDI AVANGARD FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 12 MESEC 2023...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 13:57Volvo xc60

Za detalni informaci javete se 078380668


1 €
или предлог цена
Вчера 13:57  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.4i 59KW 2006 MOZE ZAMENA

FORD FOCUS 1.4i 59KW 2006 ODLICEN REGISTRIRANO DO 1 MESEC 2024 GOD ...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:56Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам