Тетово
                           
1353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 мај 16:01Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


85 €
или предлог цена
06 мај 16:21Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


15 €
или предлог цена
06 мај 16:21stan na 5 kat vo blizina na etko

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Et...


589 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 мај 11:54Se prodava placot

Se prodava placot na patot Kon Palma Moll Tetovo Shitet placi ne Rr...


11 МКД
или предлог цена
06 мај 11:48Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 10:58Se prodava kukja vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Blok 70 vo Tetovo. ___...


199.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:46Se prodava kukja so lokal vo Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar vo Tetovo. ____...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:46Se prodava stara kukja vo naselba Koltuk vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Koltuk vo...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 23:45Se prodava lokal na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija na Ilndenska(S...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

05 мај 17:44Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 мај 14:03Shitet toke ne f. Gajre / Se prodava zemjiste vo s. Gajre

Shitet toke ne f. Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej ...


25 €
или предлог цена
05 мај 13:00Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

04 мај 10:31Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мај 10:31KUKJA OD 210m2 VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo. Kukjata ima vkupna vnatrešna površina...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мај 10:30Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec, Tetovo. ____...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 мај 13:29Se izdava magacin Avtopat Tetovo Gostivar nov

Izdavam magacinski prostor 800m2 so plac 7000m2 so sopstvena trafosta...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

03 мај 12:49Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
02 мај 20:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
02 мај 16:01Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo T...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

02 мај 16:00Se prodava nova nevselena kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova nevselena kuca so katnost P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мај 15:59Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na privaten rezidencijalen kompleks...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мај 15:58Se prodava stan vo gradba vo Strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan-novogradba vo Strog Centar ...


129.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 мај 15:57Jepet me qera ne qender afer punto verde

Ss izdava, centar do punto verde, frateli. Stanot poseduva golema dne...


320 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 19:37TWINS house-Se prodava Kuka od 227m2 posle TETOVCANKA

Se prodava Kuka so lokal i pomosen objekt vo blizina na TETOVCANKA. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70

SE PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70. od koi 22m2 deloven prostor ...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:49TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 апр 15:49TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE. -----------------------------------...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:49TWINS house- Se PRODAVA NIVA od 500m2 vo selo SIRICINO

Se PRODAVA Niva od 5000m2 na izlez od SIRICINO prema SHEMSHOVO. Ni...


23 €
или предлог цена
30 апр 15:49TWINS house-Куќа на продажба од 187м2

Nа плацот има две куќи од кои една новоградба(2013),постара куќа ,дво...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house-Se prodava LUX.Stan od 153m2 vo BLOK 70

Se Prodava LUX.STAN ( Dupleks ) od 153m2 vo BLOK 70. Stanot e na 5...


92.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:48TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:48TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 15:48TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:48TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat. Kukjata e ko...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house-Se prodava KUKJA od 450m2

Se PRODAVA Kukja od 450 m2 vo blizina na Kasarnata vo TETOVO. Kukj...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo Ajducko Maalo. Kukata e na ...


341.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 апр 15:47Trosoben Stan

Ова е стан од 105 м2 на 2-кат со кујна, трпезарија, дневна соба, 2 сп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

30 апр 14:50Страна 5 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам