Неготино
                   
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 13:00VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 10:39Ford Escort

Vergla ne pale moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јан 16:28Mercedes C220

Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јан 15:35opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јан 11:49Mercedes 270 CDI registriran

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g Cena 3300...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 20:15Audi A6 Quattro S Line

Se prodava Audi A6 benzin plin Registrirana bez nikakva maana . Moze ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 17:52AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 12:56Se prodava daewo Matiz 2000god registriran do juli mesec nov

Se prodava daewo Matiz 2000god registriran do juli mesec nov akomulat...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 11:38Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 17:25Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 13:11CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 12:49Suzuki swift na delovi

Suzuki na delovi 075293862


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 јан 08:11VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Jeep grand cherooke delovi

DELOVI ZA GRAND CHEROOKE DO POSLEDNO STRAVCE MOTOR MENJAC DEFERENCIJA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 01:15Ford fiesta 2008

Fortd fiesta tovarno so cetiri zimski gumi so servisna kniska naprave...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јан 15:36Jugo efi

Jugo e nogu zdravo nema nikade korozija so napraven komplet servis so...


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јан 15:36Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јан 07:00Jeep Cherokee 2.5 dizel

Vo ekstra sostojba 2.5 dizel motor 070-750-542 GORAN


7.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 22:49Bmw 120D

Bmw 120D 2005 godina Registrirano do 04.2023 godina Servisirano 4...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 22:20Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 18:54Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 18:52Saab 9-5 2.2tdi

Saab 9-5 linear 2002 godina motor opel 2.2 na lance 80kw klimatro...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 08:02Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


777.777.777 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 00:29Bmw Grand Coupe 418 D

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 10:07Fiat bravo 1.9

Info na 075455240


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јан 10:50Bmw 525 tds

Bmw 525 tds 98 godina defekt glava, stelki amortizeri, enterierot ex...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 20:27Kia Sorento 2007

071/391/707


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 20:07SEAT LEON

075/622/094


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 20:07OPEL CORSA 1.2 BENZIN = 1150 EVRA

071 350 080


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 07:54DELOVI ZA ALFA ROMEO 156

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 01:06Bmw e34 na delovi

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba. 075 978 717


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 13:35Polo gti wv 1.6 124ks 92kv

Full oprema za taa godina Cd player Kozni sedista greaci vo niv ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 13:00Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 јан 00:40Land Rover 2.0 4x4

Se prodava ,vo ispravna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme info...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 17:20Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 12:33Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


2.950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 12:32SE PRODAVA GOLF 7 2017 GOD DSG MENUVAC SO 7 BRZINI

Se prodava golf 7 1.6 tdi dsg menuvac kolata e vo ekstra aoatojba pov...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јан 14:10Citroen C5-2005-HDI-2.0-100kw

Citroen C5-2005-HDI-2.0-100kw 6 brzinski menjac Regg.do 3 mesec 20...


2.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 дек 12:58Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам