Неготино
                   
333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN-HIGH LINE-2008-DSG-2.0 TDI-6+1

VW TOURAN Paket na oprema HIGH LINE: DSG menuvac Koza, 7 mesta, A...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 15:57Промовирано

BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


92.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
99.000 €
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

Exstra

Voziloto e vo odlicna sostojba bez zabeleski i od vnatre i od nadvor ...


2.000.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 09:46Се продава џип Нисан Терано 2.7

Се продава џип Нисан Терано 2.7 66 kw


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 08:13Opel Chevrolet Daewoo Honda Volvo Suzuki Jeep Mazda Nisan

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i niv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:19Ladnik za Yugo

Poloven. i prodazba na novi ladnici po vasa zelba za site motorni voz...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:18Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 20:15Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 19:48RENAULT MODUS 1.5 104ks

Se prodava Renault Modus 1.5 dci mnogu ekonomicna. Kolta e vo perf...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 12:41Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba. inf 071/278180 viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 јан 09:24Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e so izvrseni mal i golem servis i e vo odlicna sostojba' 071/...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јан 19:09Peugeot Toyota Skoda PorscheePontiac Citroen Mitsubishi Dodg

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivn...


11 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 дек 23:25Se prodava volkswagen polo

Se prodava Volkswagen polo 1.2 benzin-plin so atest. Godina na proizv...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 дек 13:00VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion

Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема ...


16.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 дек 15:12Opel Astra 2.0 turbo

Uvezena svajcarija vo odlicna sostojba.. info za kontakt 075660697 ig...


4.311 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 дек 13:37Hyundai santa fe

Se prodava santafe vo dobra sostojba god. 2007 tel 071250488 Darko


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 21:24Ford Focus 1.6 Benzin

Fordot e redovno odrzuvan od koga e zemen pred edna ipol god (plus mi...


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 20:21Opel Vectra C 2.2GTS

Opel vectra C 2.2GTS 2002 na bg tabli full oprema servisirana so nov ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 ное 12:56FORD PROBE 16V 2.0 КОМПЛЕТ ИЛИ НА ДЕЛОВИ!

Колата е донесена од Германија и извадени се вратата и крилото од лев...


400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 ное 10:46Seat leon 1.6 TDI

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 09:42Opel Vectra 1.7d 1993

Se prodava Opel Vectra vo odlicna sostojba Registrirana Servis na...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 06:50Daewoo socuvano eftino

Daewoo socuvano eftino


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:20Se prodava alfa romeo

Ubavo socuvana i vo odlicna vozna sostojba.Informacii na tel 075782178


1.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 14:02Mercedes-Benz

Se prodava mercedes E-220 proizvedeno 2005-06 vo odlicna sostojba reg...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 окт 18:34Renault Megane 66kw Benzin 1997

Vo ispravna sostojba so nadvoresni zabeleski , bez klima bez plin pal...


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 окт 13:18Се Продава Audi A3 2011

Се продава Audi А3 1.6 105 кс 2010 год. Возилото поседува доста о...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 сеп 13:00Hyundai iX35 Benzin-Plin 2012

Hyndai iX35, Benzin-Plin Napraven servis Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 сеп 18:14OPEL ASTRA 1.3 66kw

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 сеп 15:12СЕ ПРОДАВА Mini Cooper D 1.6 !!!

Се продава Mini Cooper D 1.6 BMW мотор Колата е добро зачувана Ре...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 авг 20:25Opel Corsa 1.2 Twinport

Se prodava Opel Corsa 1.2 Twinport 59KW 2005god, registrirana do 05.2...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 авг 13:52Se prodava audi a6 2.5 tdi redizajn

Pridavam Audi A 6 2.5 tdi So Realni Kilometri Registracija do 7 Mese...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 авг 13:33Audi A6 3.0

se prodava audi A6 224 ks Quatro vo dobra sostojba registrirano do 07...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 авг 19:17Audi Mercedes BMW Ford Reno Volkswagen Alfa Daewoo Fiat

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivn...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 06:56Fiat punto

Retrovizor desen


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 06:45prodavam ford fokus

klima ekstra ladi.novi gumi redovno servisirana plus 4 zimni gumi.


1.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 10:36prodavam ford fokus

registrirana cela godina novi gumi klima ekstra.u kratki crti pali i ...


1.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јул 17:31Golf5

Se prodava Golf 5


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јул 18:34Lancia Lybra

Kolata e vo ispravna sostojba


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 јун 21:31SE PRODAVA VOLVO S40 SO FULL OPREMA

VOZILOTO E NA STRANSKI TABLI I E REGISTRIRANO


4.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 16:02Se prodava twingo

Twingo 1.2 1999 god, so panorama krov. Se ispravno, ne registrirano. ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мај 20:19VW Vento

Se prodava VW Vento 1.9tdi registrirana do krajot na godinata kolata ...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 16:51Bmw 320

Kolata e vo dobra sostojba... Bez zameni


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 мај 21:42Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам