Скопје Центар
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.690 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:06Промовирано

DUCATI SS750 i.e CAFE RACER

Motorot e Ducati SS750 i.e , injection, od 2001 godina, vo kompletno ...


4.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Промовирано

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 neuvezen, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 09:00Промовирано

Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:24YAMAHA R1 2009 BigBang

Yamaha R1 2009 Registriran do 08.08.2023 Akrapovic auspuci od grana ...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:52Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.690 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:06Honda crf 250 r

Honda crf250r 2015 Nov klip Nova klipnjaca Kompletno servisiran ...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:53Kymco Agility 150 4T 071367545

Kymco Agility 150 4T vo super sostojba extra socuvan od prv gazda reg...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00DUCATI SS750 i.e CAFE RACER

Motorot e Ducati SS750 i.e , injection, od 2001 godina, vo kompletno ...


4.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:002022 !!! Ktm 350 Xc-F Единствен во регионот

Се продава enduro KTM Xc-F 350 special edition . Моторот е речиси но...


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:29Се продава BMW R nineT

Се продава BMW R nineT 2015 година од прв сопственик.Моторот е купен ...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:29Bmw r60/6 1974

Prodavam bmw r60/6 1974


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:40Piaggio Beverly Police 300cc (AKRAPOVIC) 11000km

Моторот е со 11000км,направен е сервис(масло,маслен и воздушен филтер...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:55PRODAVAM SYM GTS 300i EVO

Prodavam sym gts 300i evo vo odlicna sostojba sega servisirana so nov...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:18Ducati xDiavel S

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema. 2018g Sissy bar, vi...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 22:20KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 21:36Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 21:36Yamaha yz450f 2017

Se prodava yamaha 450 full kros 2017ta godina so launch controll Sm...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 17:34Yamaha X-Max 300 2022

Se prodava motor Yamaha X-Max 300 od 2022 godina,kupen nov vo april v...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 16:28YAMAHA TDM 900

Odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.novi -zapcanici,lanec servis ...


111 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.800 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 12:14YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 neuvezen, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 окт 09:00Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


1.900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.100 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 22:01Benelli TRK 502X 2020

Se prodava Benelli TRK 502X 2020 godina Cenata na motorot so 3 kufer...


5.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 16:59Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 окт 12:12Piaggio Beverly 300cm3

Beverly 300 cm3 Info na viber Ili mail Registriran so zelen karton...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 22:38CF Moto 125cc

Cf moto 125cc vodeno ladenje 14000km pominati pali vozi nov akomu...


520 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
580 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 12:16Prodavam Skuter 150cc

Prodavam Skuter 150cc Vo Odlicna Sostojba Pali Vozi Servisiran Topp S...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 10:12Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly 300cm3 registriran,servisiran,komplet so kufer moz...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 09:03Honda Dominar NX500 Cafe Racer Kickstart

Prodavam Honda Dominator NX500, so kurbla, prepraven vo street tracke...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 22:34Aprilia AF1 125cc 1990

Se prodava Aprilia AF1 125cc, 2 taktna, so novi gumi, so ispravni dok...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 19:44PRODAVAM YAMAHA MT 01

Prodavam yamaha Mt 01 1700cm3, redovno servisiran, socuvan, registrir...


8.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 10:57PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 08:57Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


7.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 сеп 07:22Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 сеп 07:22Keeway Arn 125cc Top sostojba Registriran

Info samo na : +389 78282384 Info samo na : +389 78282384 Motorce...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 сеп 19:41Piaggio X8

Se prodava Piaggio X8 150cc Street 2007 godina, 18.000km


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 сеп 10:25ATV HONDA TRX KAWASAKI KFX SUZUKI LT-A Спони Јабучици

ATV HONDA TRX KAWASAKI KFX SUZUKI LT-A Спони Јабучици ALL BALLS R...


1.350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 сеп 08:13Se prodava Kymco Agility 150

Se prodava Kymco 150 Agility vo top sostojba od prv gazda registriran...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 13:04Bez grebnatinka kupen vo maj vo Dinamix

Seuste ne e registriran. Na ime na firma. Moze da se plati I preku fi...


5.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 07:29Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET

Дигитален брзиномер KOSO - APRILIA SR50 STREET Имаме на лагер, мож...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 сеп 14:37Servis za ATV/UTV .QUAD ,Skuteri i motorcikli

Servis skuteri ,motorcikli ATV/UTV ,motorni sanki I skuteri na voda ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:35Kais za Can am outlander 650 don1000cc

Prodavam kaisi za can am out lender 570/650/800/1000cc


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:34Retro skiter 125cc

Se prodava retro skiter 125 cc pali vozi smenet gumi predna Sava zadn...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 14:34Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам