Скопје Центар
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 авг 23:13Промовирано

Ducati Multistrada 950

Kupen od dynamix. Registriran i kasko osiguran do April 2023 Garanc...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 авг 14:50Промовирано

Piaggio Ape 400ccm dizel

Се продава Piaggio Ape 400ccm Dizel, ново и не користено. Цена по д...


7.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јун 11:37Hamachi Caesar 200cc

Hamachi Caesar 200cc so 4300km Sacuvan i redovno servisiran 1600 ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јун 13:3201.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013

01.1411.C PROX Piston Kit - HONDA CRF450R 2009-2013 Имаме на лаге...


13.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јун 09:38Yamaha yz450f 2017

Yamaha yz450f 2017 odlicna sostojba Novi gumi Dunlop Servis na amo...


3.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 20:15Aprilia Scarabeo 200- 2009 god

Aprilia scarabeo 200. mnogu socuvan. Odlicen motor. Servisiran. Realn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јун 11:20BMW S1000XR

Prodavam mnogu socuvan motor BMW S1000XR so dva kluca Registriran so...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 12:33Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јун 09:31PIAGGIO BEVERLY 350cc

Se prodavat piaggip Beverly 350cc full malosi ima novi gumi smeneti p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јун 03:45Aprilia AF1 125cc 1990

Se prodava Aprilia AF1 125cc, 2 taktna, so novi gumi, so ispravni dok...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 јун 10:39Honda CBR 125 R

Prodavam Honda CBR 125R Tel. 071276851


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 јун 20:16Piaggio Beverly 300cm3

Beverly 300 cm3 Info na viber Ili mail Registriran so zelen karton...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 јун 09:51Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јун 21:20KUPUVAM BMW S1000RR

.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 јун 17:48Motorot za Delovi

Motorot e za Delovi


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 јун 13:13Vespa cosa

200


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 јун 00:08Kupuvam Cross Bez Dokumenti

Ponudete Cross Bez Dokumenti krs ne nudete. Kros ,Cros .078394602.Pon...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 мај 14:13YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014

YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014 So originalen kufer (nosach za kufe...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 мај 14:04Bmw S1000RR Hp4 -16

BMW S1000RR HP4 Akrapovic 2016💥 Moze zamena so moja ili vasa dopl...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 мај 09:46DERBI GP1 50CC

SE PRODAVA MOZE I ZAMENA ZA DRUG 50CC DERBI GP1 RACING 50CC 2TAKT GOD...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 мај 18:39GILERA NEXUS 300 - GIANNELLI IPERSCOOTER EXHAUST

GILERA NEXUS 300 - GIANNELLI IPERSCOOTER EXHAUST Имаме на лагер, м...


19.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 мај 08:33Piaggio Vespa Cosa L125 2T

2T 4 brzini Mehanicki restavrirana (cilindar,klip,lameli...) Prome...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 мај 20:01ATV Migliori 150 AKCISKA CENA MODEL 2022

🆕 Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење Зафатнина н...


2.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 мај 19:03Kupuvam honda goldwing 1200

Moze i rasipan udren


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 мај 19:47Bmw s 1000rr

Bmw s1000rr Bmw S1000rr 2015g redizajn Dva kljuca servisna istoria...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 мај 11:14ATV CFMOTO CFORCE 1000 OVERLAND **НОВО** НА 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000 OVERLAND (T3b) *** ОГРАНИЧЕНА СЕРИЈА! *** Спакувајт...


14.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 мај 14:44Se prodava BMW R NineT

Prodavam BMW R nineT kako nov, garaziran so 3000km pominati. Bez z...


12.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 мај 20:43Suzuki intruder N800 2009 Nov 072-255-015

Моторот е како нов,гаражиран одржуван и на време е сервисиран 12000к...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 мај 13:002017 YAMAHA X-MAX 400

Prodavam izvonredna Yamaha xmax 400, kupena vo Moto Azzurro-Skopje, p...


5.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 апр 10:17Suzuki intruder N800 2009g Nov

Моторот е како нов,гаражиран одржуван и на време е сервисиран 12000к...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 апр 23:23Retro skiter 125cc

Se prodava retro skiter 125 cc pali vozi smenet gumi predna Sava zadn...


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 апр 16:13Custom Harley Davidson 1200ccm

Без замени. Контакт по емаил.


19.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 мар 16:29Kupuvam mk dokumenti za aprilija scarabeo

Baram soobrakajna ili komplet so ram od aprilija 125/150 cm3 075 651...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 фев 18:27Kymko kimko super 8 hitno

Motorot e skoro nov ima tablicki samo istecena registracija moze i za...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 фев 14:44Се продава seuzuki adress 110cc сочуван.

Се продава нов мотор сочуван марка сузуки адрес 110cc 2017 со докумен...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 фев 21:20Piaggio Beverly 250

Продавам Piaggio Beverly 250 во одлична состојба, моторот има поминат...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 дек 09:19Piaggio Medley 150 ABS

150cc so ABS kocnici garaziran, redovno servisiran, pominati 13.000...


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 дек 11:04Se prodava PEDA TEK 250CC

Se prodava PEDA TEK 250CC, registriran pod garancija


111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 дек 13:00Prodavam Sym 200cc 2019 extra cena

Prodavam SYM 200cc kupen vo dynamix skuterot e vo top sostojba so min...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 ное 17:26PIAGGIO CARNABY - ФАР (MOTOPARTS-Велес)

PIAGGIO CARNABY - ФАР Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку...


7.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 20:12KAWASAKI VN 1700 - рачки за кумплуг и кочница

KAWASAKI VN 1700 рачки за кумплуг и кочница Имаме на лагер, мож...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 ное 16:24Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам