Скопје Центар
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUCATI SS750 i.e CAFE RACER

Motorot e Ducati SS750 i.e , injection, od 2001 godina, vo kompletno ...


4.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 18:13Промовирано

Ducati Multistrada 950

Kupen od dynamix. Registriran i kasko osiguran do April 2023 Garanc...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 авг 14:50Промовирано

Електричен мотор скутер

Елетричен скутер E-RACER X Централен мотор Electric motor 72V 2000...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 фев 11:39Kawasaki Ninja ZR 10 - 1000cc

Se prodava 💥Kawasaki Ninja Zx10R💥 1000cc Arow auspuk Ekstra ma...


7.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јан 16:11HOVERBORDI PO NAJNISKI CENI !

hoverbord 6.5 inci ПОВТОРНО! НИ ПРИСТИГНАА !!! 👾 HOVERBOARD-ди и ...


10.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 ное 13:42Baram ram so dokumenti za Suzuki katana 600 2002

Baram ram so soobrakajna za Suzuki katana 600 kubika 2002 godina I mo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 ное 17:52Beverly Piaggio

* Се продава многу сочуван "Beverly Piaagio" скутер. * Возен е за ...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 окт 17:09Kawasaki Z1000 2015 г.

Продавам Kawasaki Z1000 2015 г. Нов внос. Състоянието е 99% фабрично ...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 12:49Kupuvam delovi za vespa.COSA

Kupuvam delovi za piaggio COSA


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 сеп 22:59Prodavam Honda CB125F

Prodavam Honda CB125F, 2018god registriran cela godina kako nov so po...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 авг 10:49Se prodava 1000eur

Hamachi aron fly replika na honda 2015god.izduv akrapovich 50cc


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 авг 20:44Aprilia SR50 Нов

гратис кацига и ракавици регистрирана има 5863км извозено


699 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јул 15:47hamachi jj250

motorot e servisiran uljhe svekjica lanec .... 2016 god 6000 km ima p...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јул 15:44I T N O....! ! !

Prodavam Dukati monster bukvalno nov so 800 km


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јул 13:29Regal Raptor

Regal Raptor 250 cc 2009 godina proizveden,kupen od prv gazda pred 6...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јул 20:37Regal Raptor 250cc

Regal Raptor 250 cc 2009 godina proizveden,kupen od prv gazda pred 6...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јул 18:47Itno se prodava bevrrli 250

Registriran do noemvri2019


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 мај 16:12Skuter piaggio

Se prodava skuter piaggio 100 kubika 2008 godiste dobro socuvan bez z...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 мај 13:32SE PRODAVA KTM SX-F 350 -16

Motorot e vo odlicna sostojba, mnogu malku vozen. Kompletno servisir...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 мај 23:20HONDA VFR 800 FA

Моторот е нов купен од Макпетрол 10-2017 Регистриран до 11-2019 Стд...


11.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 апр 17:13Yamaha,Suzuki,Aprilia Kawasaki,Piaggio.SNEMAVTE BATERIJA !

12V Waterproof 2USB PowerCharger за секаков вид на мотори големина:...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 апр 21:57Yamaha,Aprilia,Beverly,Honda,Suzuki,Cross

12V Waterproof 2USB PowerCharger за секаков вид на мотори големина:...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

03 апр 22:38ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

Продавам нови електрични тротинети Кон.Тел. 070 587 667 Гоце


15.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 мар 10:59Honda CRF250R kako NOVA!!!

Se prodava Honda CRF 250 2017 godina kako nova od prv gazda. Motorot ...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 дек 12:06Motor Atv 400

Motor Atv 400 2010 godina Perfekten Moze zamena so kollaa


3.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 ное 20:26Hamachi 250cc 2017

Se prodava hamachi 250cc 2017 godina fixna cena skopje centar


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 ное 13:00Prodavam Honda PCX125 so 6000km

Skuterot e odrzuvam vo Makpetrol. Ima pominato 6000km i zameneti mu s...


2.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 авг 19:27Prodavam pezzo hitno

Pezoto e dizel hdi so ful oprema hitno 1300evra


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 авг 10:10Ducati scrambler

Se prodava ducati scrambler icon, kako nov, so pomimati 1500 km, kupe...


7.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 авг 13:34Prodavam original IXS torbica za motor

Torbicata e od najkvalitetna koza i e od germansko proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 11:38Prodavam kozni torbi-bisagi za motor

Bisagite se od najkvalitetna koza i se so nepromenliva forma bidejki ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

08 авг 11:37Kawasaki er6n

Motorot e odlicno socuvan redovno servisiran so servisna kniska vredi...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 јул 16:37Prodavam pezzo

Pezoto e mnogu socuvano ful oporrema registrirano samo realni kupci 1...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јул 16:37Kawasaki ninja 2009 spremen za sezona so dodatna oprema

Ninja zx6r Akrapovic od grana Quick shifter upshift Novi gumi ...


5.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јул 10:32Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам