Кавадарци
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 мај 07:37Se prodava niva od 6000m

Se prodava niva od 6000m vo Selo Raec Kavadarechko. So struja i voda ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 14:48ПЛАЦ ЗА КУЌА

Градежна парцела 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 09:38Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 07:34SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 18:43Plac vo Moklishte

Prodavam plac vo moklishte sproti ceshmata eliksir.placot e izramnet ...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 13:01prodazba na placevi

Se prodavaat placevi na atraktivna lokacija vo mesnosta Mokliste. Pok...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 21:47Se prodava plac

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 мај 08:02Бетонски колци

Се продаваат бетонски колци половни,здрави.


60 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 14:26Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
36 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 09:00Se prodava 400m2 plac

Se prodava plac pred stanica za tehnicki pregled vo pravec na GLISIK.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 20:15Се продава лозје

Се продава лозје сорта смедеревка во површина од околу 10000м2 во бли...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 13:00Gradezni Placevi vo mesnosta Dumovica

Se prodavaat dva gradezni palca so markici za gradba na lokacija nad ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мај 08:22Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви

Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви,со геодетски елаборат...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мај 10:48Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мај 19:00Se izdava Plac Vo Kavadarci na Glaven pat

Se izdava Plac vo Kavadarci vo Glisic na Glaven pat vednas do benzins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 16:02Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 15:09Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 10:37Se prodava kukno mesto vo selo Gornikovo struja boda

Se prodava kukno mesto od 650 m vo selo gornikovo baraj na 072 273 937


2 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мај 08:34Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 20:08Земјиште спроти Хотел „Фени“ во Кавадарци

Се продава земјиште (парцела бр. 10032/1) веднаш спроти Хотел „Фени“ ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 20:08Лозје на Копачот кај Кавадарци

Се продава земјиште (лозје) во место викано Копачот (парцела бр. 9108...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мај 20:07Plac vo Kavadarci 380 kvadrati

Plac vo oblasta Konjski Dupki - Glufcovec 076368990


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мај 11:26Betonski kolci

Се продаваат бетонски колци стари 5 год, арматура 4.5 мм ребрована, д...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 21:00Placevi vo MOKLISTE Моклиште плацеви

Placevi na atraktivna lokacija vo Mokliste Vo blizina na cesmata St...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 мај 23:22See prodava gold plac of 3400 m2

See prodava gol plac od 3300m2 vtor red .Ima alsfaltiran pat do samio...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 мај 07:44Се продава лозје

Се продава лозје сорта рибиер и смедеревка во површина од 15000м2 спр...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 мај 13:47Se prodava ili izdava lozje

Se prodava ili izdava lozje kartosija (vranec) 12god staro vo blizina...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мај 22:16Куќа со плац (одлично за мала винарија)

Продавам Куќа од 360 м2 со двор од 3000 м2 , одлично за мала винарија...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мај 10:32zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 мај 20:16Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 мај 12:28SE PRODAVA PLAC OD 2200m2

NA 100M OD PLACOT SREUJA, VODA, KANALIZACIJA IMA DVA VLEZA DO PLACO...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мај 18:04Se iznajmuva/prodava lozje sorta vranec Glisic, Kavadarci

Викано место Оградите, Катастарска општина: Глишиќ, површина во м2 69...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мај 13:14Se prodava nov lozov nasad/lozje(лозје)

Se prodava nov lozov nasad/lozje(лозје), sorta Temjanika od 2020 godi...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 мај 21:53se prodava plac

Се продава плац на улица Црноречка. Плацот е со големина од 523 м2. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 апр 22:55Dve parceli na vlezot vo s.Sopot, Kavadarci

Se prodavaat dve parceli na samiot vlez vo s.Sopot. Ednata e so povrs...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 апр 19:02Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 апр 14:12Se prodavaat dve nivi od po 3000 dekara

Se prodavat dve nivi od po 3 dekara vo blizina na selo manastirec pod...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 апр 11:57Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 апр 12:51Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 апр 12:51Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам