Кавадарци
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Niva

Zemjodelsko zemjiste vo aterot na selo Sivec, Kavadarci vo blizina na...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 15:18Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 09:15Se prodava lozje (za plac) pred Mokliste

Се продава лозје со површина од 1800м2 на самиот пат за Моклиште на 3...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 ное 12:24Plac na Mokliste

Se prodavaat placevi na mokliste Tel 071 210 821 Tel 071 210 821 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 ное 08:50Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 ное 11:30Продажба на лојзе

Се продава лојзе во Краиште , 4.5 декари смедеревка под систем на нав...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 ное 09:25Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 окт 10:21Се продава нива

Се продава нива во с.Шивец 5800m².Тел 078687254


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 окт 11:49Плац

Se prodava plac urbaniziran na patot Marena-Sopot.Placot e za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:44Плац

Se prodava plac od 3900m2 na patot Kavadarci -Negotino.Placot se naog...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:40Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во повр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 08:47Se prodava niva vo mokliste

Se prodava niva vo mokliste


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 окт 00:24Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 по цена од 5 евра/м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР поза...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 окт 14:23Plac vo gradezen reon vo Kavadarci

Се продава нива во Кавадарци 1200 м2 на угорнината спроти болницата п...


21 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 окт 22:44Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 окт 13:38Se prodavaat dve nivi od po 3000 dekara

Se prodavat dve nivi od po 3 dekara vo blizina na selo manastirec pod...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 окт 20:03Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero

Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero mesto Brusani, pogodno za ...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 окт 20:43Lozje

Se prodava lozje vo oblasta Ovcka Reka 10 dekari 4 dekari e smeder...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 17:07Kupuvam plac industriska zona Severen bulevar,Zapaden buleva

Kupuvam plac vo prv red Ul.Zapaden bulevar ili Severen bulevar od 10...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 16:00Се продава плац

Се продава плац до хотел Елите (Уни Палас 2). Цена по договор.


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 13:00PLAC VO S.BOHULA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Se prodava plac od 1.000 m2, vednas nad skoloto vo s.Bohula. Cena po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 17:10Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС 150...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 сеп 18:09Dve parceli na vlezot vo s.Sopot, Kavadarci

Se prodavat dve parceli na samiot vlez vo s.Sopot. Ednata e so povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 сеп 19:46Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 сеп 13:10СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА ПЛАЦ

Се продава/издава плац со маркица за градба со намена индустрија Г2, ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:18lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:05Placevi na bel kamen

Se prodava niva 1635 m2 urbanizirana na bel kamen, so tri placa. Moz...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:05Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во површ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 сеп 08:04se prodava plac

Се продава плац на улица Црноречка. Плацот е со големина од 523 м2. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 сеп 19:48Placevi vo Mokliste pokraj cesmata

Se prodavaat placevi vo centar na Mokliste pokraj cesmata. Site place...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:23Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС...


75.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 авг 18:48Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 авг 01:30Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 авг 01:30Продавам 4 декари лозје

Лозјето има површина од 4 декари од кои 3 декари кратошија и 1 декар ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 авг 14:51Zemjiste na patot Marena - Sopot

Se Prodava Zemjiste vednas do asvalt na odlicna lokacija Patot Marena...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 авг 17:44Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна квадратура од 1532 m², поделе...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 авг 16:54Gradezno zemjishte na ilica klinska

е продава градежно земјиште, во вкупна квадратура од 1532 m², поделен...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 авг 21:37Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 авг 19:06Se prodava plac vo S.Dabniste-Kavadarecko

Placot vo momentot e lozov nasad pogoden za izgrqdba na vikendica I...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 авг 11:58PRODAVAM ZEMJENI PARCELI POGODNI ZA POVEKE NAMENI

PRODAVAM PARCELI POGODNI ZA FOTO VOLTAICI ILI POVEKE DRUGI NAMENI SO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 авг 18:29Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам