Кавадарци
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 јан 15:33Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


14 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 јан 08:35Се продава или изнајмува нива 6.000квадрата (6декара)

Се продава или изнајмува нива 6.000квадрата (6декара) под вода. Се на...


9.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 јан 18:35plac na samiot pat -Marena- Negotino

Se prodava plac na samiot pat od Marena nakaj Negotino.Placot e zasum...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 јан 19:09Plac

Se prodava gradezno zemjiste na ul Danko Davkov Vatasa zvonete na 077...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јан 17:05Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 дек 12:41Се издава лозје спроти Дрекслмаер, близу до асфалтниот пат

Се издава лозје 7 декари спроти Дрекслмаер, во непосредна близина на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 дек 01:46Niva Mokliste

Se prodava Niva vo Mokliste. 072 250 763


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 дек 11:11Prodazba na Niva

Drustvoto za zemjodelie,trgovija i uslugi KANET AGRO DOOEL , prodava ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 дек 11:15Се продава лозје

Се продава лозје наспроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС в...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 дек 14:29Плацеви во Моклиште

Се продаваат плацеви на атрактивна локација во Моклиште.Контакти:075/...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 14:06*PLAC/Gradezna Zona/2.000m2* - Izdavam

***Gradezna zona vo Kavadarci*** ***Imate slika za lokacijata*** **...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 ное 16:58Izdavam extra PLAC na avtopatot za Rosoman

Izdavam plac, vednas pokraj asfaltniot pat za Rosoman, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 ное 16:58Plac na tikvesko ezero

Se prodava plac kaj selekta mesto grncarovec 3000m2


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 ное 11:49Niva

Zemjodelsko zemjiste vo aterot na selo Sivec, Kavadarci vo blizina na...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 15:18Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 ное 09:15Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 ное 11:30Продажба на лојзе

Се продава лојзе во Краиште , 4.5 декари смедеревка под систем на нав...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 ное 09:25Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 окт 10:21Се продава нива

Се продава нива во с.Шивец 5800m².Тел 078687254


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 окт 11:49Плац

Se prodava plac urbaniziran na patot Marena-Sopot.Placot e za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:44Плац

Se prodava plac od 3900m2 na patot Kavadarci -Negotino.Placot se naog...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 17:40Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во повр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 окт 08:47Se prodava niva vo mokliste

Se prodava niva vo mokliste


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 окт 00:24Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 по цена од 5 евра/м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР поза...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 окт 14:23Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 окт 13:38Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero

Se prodava niva 10000 m2 na Tikvesko Ezero mesto Brusani, pogodno za ...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 окт 20:43Lozje

Se prodava lozje vo oblasta Ovcka Reka 10 dekari 4 dekari e smeder...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 17:07Kupuvam plac industriska zona Severen bulevar,Zapaden buleva

Kupuvam plac vo prv red Ul.Zapaden bulevar ili Severen bulevar od 10...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 16:00PLAC VO S.BOHULA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Se prodava plac od 1.000 m2, vednas nad skoloto vo s.Bohula. Cena po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 сеп 17:10Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС 150...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 сеп 18:09Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 сеп 13:10СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА ПЛАЦ

Се продава/издава плац со маркица за градба со намена индустрија Г2, ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:18Се продава лозје

Се продава лозје спорти ДЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во површ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 сеп 08:04Placevi vo Mokliste pokraj cesmata

Se prodavaat placevi vo centar na Mokliste pokraj cesmata. Site place...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:23Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС...


75.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 авг 18:48Продавам 4 декари лозје

Лозјето има површина од 4 декари од кои 3 декари кратошија и 1 декар ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 авг 14:51Gradezno zemjishte na ilica klinska

е продава градежно земјиште, во вкупна квадратура од 1532 m², поделен...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 авг 21:37Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС во ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 авг 19:06PRODAVAM ZEMJENI PARCELI POGODNI ZA POVEKE NAMENI

PRODAVAM PARCELI POGODNI ZA FOTO VOLTAICI ILI POVEKE DRUGI NAMENI SO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 авг 18:29Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам