Кавадарци
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac 4853 m2 vo mesnosta Mokliste cena 20 e m2

se prodava


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мар 17:35Se prodavaat 2 atraktivni placevi Zelkov Dol - Kavadarci

Se prodavaat 2 placevi so slednava kvadratura: Plac 1 - 385m2; Plac...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 20:58ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац во градскиот парк во површина од 1315 м2 на одлична л...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 17:34Нива,погодна за плац

Нива спроти Југокомерц на 100 метри од регионален и локален асфалтен ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 21:00Нива,погодна за плац

Нива спроти Југокомерц на 100 метри од регионален и локален асфалтен ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 16:06prodazba na niva

Se prodava niva Katastarska opstina Sirkovo - Kavadarci so Imoten ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 11:17Se prodava plac

Se prodava plac 550m/2,broj na parcela 6611/3 nad gradski stadion Tik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 21:28se prodava plac

se prodava plac na izlezot od gradot Kavadarci prema Rosoman na samio...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 21:28Lozje vo blizina na Rosoman

Se prodava lozje 4180m vo blizina na Rosoman.. Cena povolna 07042683...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мар 15:03plac so kuka

Se prodava plac vo selo Krnjevo-Kavadarci.Za info tel.071288395


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мар 01:05Лозје кај Росоман

Се продава лозје 4180m Pomegu Rosoman i Kamen Dol (Mnogu blizu do Ro...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 фев 16:20PLACEVIII!!!

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE (PLACEVI) VO BLIZINA NA GABER IGRALISTET...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 фев 23:42Нива во село Шивец, Кавадарци

Се продава нива во месноста на село Шивец Кавадарци погодна за секако...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 фев 23:45Lozje pod naem

Davam pod naem lozje , sorta Misel, 3 dekari, von 1 Kavadarci.


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 11:50SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE

SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE SO STRUJA CENA PO DOGOVOR TEL 075-218-557


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 јан 13:00Се продава парцела

Се продава плац, 6500 метри квадратни, во индустриска зона во Кавадар...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јан 13:24Se prodava niva vo s.Sivec

Se prodava niva vo s.Sivec 4.5 dekati pod sistem za navodnuvanje ...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 дек 00:12Се продаваат плац и нива

1. Се продава плац со маркица на улица Раде Кончар спроти магацинот н...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 дек 13:00Продажба на лозје

Се продава лозје во месноста Дебриште, со површина од 6 декари, и тоа...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 дек 18:39Плац

се продава плац во месноста желков дол под базените над школото во ва...


10.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 дек 15:31suma - plac Katuniste, Mokliste

Se prodava suma pogodna za plac za gradenje. Struja , Asvalt, Ima me...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 окт 16:54Placevi vo MOKLISTE Моклиште плацеви

Placevi na atraktivna lokacija vo Mokliste Vo blizina na cesmata St...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 окт 23:16PLAC VO CENTAROT NA KAVADARCI!

Se prodava plac so dve markici na Ul. Bozo Dimov vo centarot na Kavad...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 окт 14:32Се продава плац

Плацот е со довод на техничка и санитарна вода, со можност за приклуч...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 окт 00:07nivi vo vitacevo

se prodavaat nivi vo vitacevo pokraj glavniot pat kaj done popov


1.111.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 окт 22:59Плацеви во Кавадарци

Се продаваат плацеви во Кавадарци во местото Домовица. 1. 450 m2 -Во...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:45Лозје

Се продава лозје во с. Паликура, месност Издиволе (блиску до селското...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:50Продажба на градежни плацеви

Се продаваат 5 градежни плацеви во областа Глувчовец во Кавадарци, од...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 авг 23:41Se prodavat dve nivi od po 3 dekara

Se prodavat dve nivi od po 3 dekara vo blizina na selo manastirec pod...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 авг 18:11Lozja

Vo Kraiste. 7dekara smederevka, 3 dekara sardone i 2 dekara vranec. S...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 јул 10:49Се продаваат плацови на Тиквешко езеро.

Се продаваат плацови на Тиквешко езеро. Контакт Лазо 075961233


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јул 03:59Лозје

Се продава лозје од сортата мишел 5000м2 старо 10 години, вранец и ша...


16.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 јул 22:22Нива

Се продава нива погодна за одгледување на јаткасто овошје, пчели, чув...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 јул 18:45Lozov nasad

Lozjeto se naoga vo atarot na Ovcka reka nad Marena so sistem za navo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 јул 08:04Se prodavaat placevi na Tikvesho Ezero

Poveke info na 071 883 885


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 јун 14:44Се продаваат лозја

Се продава лозје вранец 3,5 декари во месноста Моклиште и лозје смеде...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 јун 09:25* ПЛАЦ ОД 597м2 *

Се продава плац со површина од 597м2.Локација непосредно до каналот,в...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 јун 09:34Plac vo industriska zona

Se prodava plac pogoden za sekakov vid na rabota,so kancelariski pros...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 мај 13:00Се продаваат плацеви на Дисанска

Се продаваат 3 плаца на Дисанска во градезен реон направени се елабор...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 мај 13:53Lozje smederevka 2 god na rod

Se prodava lozje vo mesnosta Kraishte 3,5 dekari treta godina na rod...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мај 18:46Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам