Кавадарци
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mesto za plac

Se prodava mesto pogodno za plac blizu do gradot so kompletna infrast...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мај 18:40Kupuvam NIVA,lozje,lozje kako niva.

Kupuvam niva ili lozje do 10 dekari pod voda.


123.456.789 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

12 апр 20:57SE PRODAVA MESTO VO MOKLISHTE DO SAMIOT PAT!!!

IDEALNO ZA VIKENDICA!!!


9 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 20:11Placevi nad stadionot

Se prodavaat gradezni placevi so razni kvadraturi od 450 do 550 m2 na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 апр 21:12Продавам нивa

Продавам нива со багремов насад во близина на с. Камендол Кавадаречко...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 апр 13:00se prodava plac vo cemersko kozuv

se prodava mnogu ubav plac 5000kv vo cemersko na kozuv planina ide...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 20:57се продава градежно земјиште

Се продава градежно земјиште. Површина 4617 m^2. Индустриска...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мар 13:00Продавам нивa

Продавам нива, 9 декара лозје, 1 декар нива со систем за наводнување ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 фев 13:00Lozja vo atarot na s Drenovo

Smederevka 3400m2 pod voda vo mestoto vikano Gladnja Smederevka 3500...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 фев 22:22Niva

Niva na 500 m od seloto so vodao od dvata kanali. Info 076-511-976 p...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 фев 16:22Се продава лозје

Се продава лозје во месноста овчка река (Саздова чешма) површина 40 д...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 јан 18:12Се продаваат плацови

Се продаваат плацови , во месноста викана Глувчовец(над Јан Бор) .Пл...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 јан 13:00mrsto blizu hotel feni

se prodava mesto blizu hotel feni 2000m 2,pogodno za parking placevi,...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

09 јан 14:57Plac ili niva

Kupuvam plac ili niva od 300_500 m2 vo okolinata na gradot iskluchivo...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јан 17:55Se prodava plac / niva vo Kavadarci - 2500m2

Се продава нива на одлична локација со пристапен пат и можност за стр...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јан 13:52prodazba na placevi

Se prodavaat placevi na atraktivna lokacija vo mesnosta mokliste. Pok...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 јан 14:23Plac vo blizina na avto servis Carot

Se prodava plac od 3400m2 vo blizina na avto servis Carot. Za podet...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 ное 13:00Лозје во месноста Копачот

Се продава /изнајмува лозје во месноста Копачот.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 ное 17:30Лозје во Овчка река

Се продава/изнајмува лозје во Овчка река.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 ное 17:29Placovi vo Kavadarci na odlicna lokacija

Se prodavaat placovi nad staroto gradsko strelishte. Ima kanalizacija...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 ное 14:52Se prodava niva vednas do kombinatot vo kavadarci

Se prodava niva od 2300 m2 vo blizina na drveniot kombinat straso pin...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 сеп 08:54Se prodava lozje

Se prodava lozje od sortata Smederevka, so povrsina od 10 ha, vo mesn...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 сеп 15:25Купувам плац (нива,лозје) на Тиквешко езеро

Купувам плац (нива, лозје) на Тиквешко езеро до 500 м2.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 авг 13:00ITNO prodavam lozje

ITNO prodavam lozje borgundec 4 dekari staro 14god vo blizina na se...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 авг 01:10Изнајмувам

Се издава плац под кирија од 2200 м2, кој се наоѓа во индустриска зон...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 јун 21:18Младо лозје 10 декари во месноста Катуниште

Се продава младо лозје од 10 декари и тоа: -7 декари, четиригодишно ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 јун 10:34Нива во Дабнишки пат

Се продава НИВА 12,5 декари во месноста Дабнишки пат. Нивата е погодн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 јун 10:34ШУМА Багремарник 7 декари

Се продава ШУМА-багремарник 7 декари во месноста Катуниште. Цена по ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 јун 10:33Плацеви. Турски Гробишта / Кавадарци

За продажба плац со целовкупна должина од 3972 метри квадратни во мес...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 јун 17:21Се продава лозје

Се продава лозје Шардоне, 6 декари, во Кавадарци, Шивечко -Лазово мов...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 13:00Kupuvam plac vo Mokliste pokraj rekata

Kontakt : 075 448 827 Aneta


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 мај 16:22Se prodava niva vednas do kombinatot

Se prodava niva od 2300m2 vednas do Drveniot kombinat Straso pingjur ...


1.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 22:41Lozje iznajmuvam

Davam lozje so povrsina od 3400m2 pod naem. Pola e kratosija, a pola ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 20:26Се продаваат плацови

Се продаваат три плаца во месноста Коњски дупки во Кавадарци. Плацеви...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 15:34Kupuvam plac vo idustriska zona

Kupuvam plac vo prv red 800 - 1000m2 vo industriska zona Zapaden bul...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 фев 18:51Се продава лозје

Се продава лозје, од сортата Смедеревка со површина од 10 ха, во месн...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 фев 18:14Se prodava Plac

Plac na tikvesko 200m2 so dokumentacija lokacija brusani mesto vikano...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 фев 16:28Se prodava lozje i praski

Se prodava lozje i praski pred manastirec pod sistem za navodnuvanje....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 20:02LOZJE VO S.GLISIK-KAVADARCI-7 DEKARI

NAJUBAVOTO LOZJE VO SELO GLISIK KAJ KAVADARCI SE PRODAVA.ODGLEDUVANO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 10:37Se prodava lozje

Se prodava lozje vo aterot na na ribarci od 8 dekari pod sistem kapka...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 дек 17:39Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам