Тетово
                           
306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

mnogu atraktivna kuca za 2 braca so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema semej...


320.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

14 авг 16:39Kuka vo blizina do Muzkicko shkolo

Se prodava kukja vo blizina na Muzicko shkolo. Kukjata e vo dobra so...


164.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 авг 19:11Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.⁣ ⁣ Kukjata se sostoi od...


285.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 авг 09:13SE PRODAVA KUKJA VO TETOVO

🏡Se prodava kuḱa kuḱa vo Tetovo na ulica 101.⁣ ⁣ Vkupnata stan...


295.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 авг 09:12Se prodava kukja vo selo Brvenica

🏘️Se prodava kukja vo selo Brvenica.⁣ ⁣ Kukjata e na eden kat i pr...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 авг 09:12KAT OD KUKJA so potkrovje vo CAPCAKOVO SOKECE

>>>TOP PONUDA vo AGENCIJA CHANAK<<< SE PRODAVA!!! Kat od kukja ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 авг 16:38se prodava KUCA na Potok

interesna ponuda vo AGENCIJA CHANAK SE PRODAVA stara kuca vo Te...


35.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 авг 18:14stara kukja vo Gorna Carsija

>>>interesna ponuda vo AGENCIJA CHANAK<<< SE PRODAVA Stara kuca v...


88.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 авг 18:14najeftinata KUĆA vo Tetovo

INTERESNA PONUDA, samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! stara K...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 авг 13:20Semejna kuca

,,EKSTRA ,, lokacija , za moderno i urbano ziveenje!! - ploshtadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јул 13:07Stara kuca, na ulica - povolna cena

Se prodava postara kuca vo Gorna Carsija, na glavna ulica, ne lepena ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:53Kuca so dva lokali

Se prodava kuca vo centar, kaj Saat Malo, na glavna ulica. Kucata ima...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:46Kuca blizu Opshtina

Se prodava samostojna kuca, ne lepena, vo centar, blizu Opshtinata, n...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:40Samostojna kuca

Se prodava samostojna kuca, ne lepena od niedna strana, na dobra loka...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:35Kuca na super lokacija

Se prodava kuca blizu dr. Macura, so lokal na prizemjeto, eden kat st...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:29Renovirana kuca so lokal

Se prodava renovirana kuca na super lokacija, na frekventna ulica, na...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:22Kuca vo centar

Se prodava kuca kaj Sat Malo, stara gradba, na odlicna lokacija, na p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:15Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Miladinovi ⁣

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Miladinovi.⁣ ⁣ Površi...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 јул 09:17Kuca na odlicna lokacija

Kucata se naogja na dobra lokacija blizu Kasarna, kaj dr. Macura. Ras...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 јул 19:52Renovirana kuca so lokal

Se prodava kuca blizu Med.Centar, na glavnata ulica sto vodi prema ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 јул 19:41Nova kuca so lokal

Se prodava kuca - novogradba, na ulica, blizu Sat Malo. Kucata e vo s...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 јул 19:31Kuca vo centar so 2 lokali

Se prodava kuca vo centralno gradsko podracje, kaj Sat Malo. Kucata s...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 јул 19:17Се продава куќа на патот кон Попова Шапка

Се продава куќа на патот кон Попова Шапка. Куќата има 4 спални соби,...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 јул 20:19ATRAKTIVNA KUĆA pozadi "EVN"

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema semejna ku...


192.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 јул 22:07ATRAKTIVEN kat od KUCA so poseben vlez

super PONUDA,vo agencija "CHANAK" se IZDAVA: kat od kuca na visok...


400 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 јул 22:07Kuca vo Ajd.Malo - super lokacija

Na prodazba e kuca vo Ajducko Malo, na plac od 420 m2, ne lepena od n...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јун 11:12eftina kuca sproti BOLNICA vo Tetovo

odlicna ponuda ,samo vo Agencija "CHANAK" >>>moze zamena so stan v...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 јун 23:23stara Kuca so mnogu povolna cena na 2 Bresta

INTERESNA PONUDA, vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! stara Kuca s...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 јун 23:23Posreduvanje pri kupoprodazba

Poranesen agent za nedviznosti, i denes ima dobra ponuda na kuci na o...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мај 10:59Kuca blizu Opstina

Se prodava kuca na ubav i golem plac, vo centarot na gradot, blizku d...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мај 14:38Kuca kaj Sat Malo, so 2 lokali

Se prodava kuca blizu centar, karsija Sat Malo, na glavna i prometna ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:58Kuca karsija Hirurski Blok

Se prodava kuca na golem plac od 750 m2, so 2 markici za gradba, bide...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:49Kuca vo Gorna Carsija, na glaven pat

Se prodava kuca vo Gorna Carsija, na glavniot pat sto vodi prema Banj...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:43Nova kuca, blizu Sat Malo

Se prodava nova kuca blizu centarot na gradot, blizu Sat Malo. Kucata...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:36Kuca vo Ajducko Malo, odlicna lokacija

Se prodava kuca, samostalna ne lepena. na golem plac od 470 m2, na pr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:25Kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarnata, blizu dr. Macura, na dobra lokacija....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:19Kuca na patot -Med.Centar i AMD

Se prodava kuca, renovirana, na frekventen pat sto vodi od Med.Centar...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:10Kuca kaj Sat Malo, super lokacija

Se prodava kuca blizu centar, kaj Sat Malo, na odlicna lokacija, na p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:02Shitet shtepi me dy hyrje

Rruga 101 ,Shtepia esht me dy hyrje ne ane te ndryshme , posedon 2 ka...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мај 13:00Се продава куќа со дуќан и барака

Се продава куќа на улица Тодор Ципоски Мерџан (Саат мало). Куќата е н...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 апр 15:05Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам