Кратово
                   
171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam seat ibica 2003 god registrirana vo dobra sostojba

rodavam seat ibica 1.9 101 kon pumpa dizna so realni 130000 kilometri...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 15:50Голф 4 1.6

Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба од опрема поседува ел...


1.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 ное 16:38Delovi za Fiat Stilo 1.9 JTD 116 KS se stovi teba Povolno

Delovi za Fiat Stilo 1.9 JTD 116 KS SE STOVI TEBA POVOLNO PRAKJAM ENI...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

16 сеп 00:39VW PASAT 5 1.9 tdi

Vw pasat 1.9 tdi motor 96 kw Registriran do april 2020 So zelen k...


2.999 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 авг 17:54Pezo 306 1.9 dizel

Se prodava pezo maksimalno socuvano godina na proizvodstvo 1998 a prv...


1.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 авг 12:27NISSAN QASHQAI - 1.5 DCI-FABRIKA -KAKO NOVO

Nissan Qashqai 1.5 DCI - 106ks. 2009god Registriran do 24 11 .2019 ...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

10 авг 12:18RENAULT MODUS 1.6 16V -FABRIKA

Se prodava renault modus 1.6 16v god 2007 sega e donesana od sfajcari...


32 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 авг 11:32Pezo 306

Se prodava pezo 306 obicen dizel 1998god.mala potrosuvacka,nema skapa...


1.234 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 авг 17:26FIAT 126 PALI VOZI

FIAT 126 PALI VOZI .NISTO NE MU FALI OSVEN REGISTRACIJA .KOMPLET SERV...


350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 јул 15:19Polo classik 1.9 sdi

Se prodava Polo ckassik 1997god extra zacuvano domakinski i za domaki...


85.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 јун 23:21Delovi za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS SE STOVI TREBA

Se sto vi treba za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS PRAKJAME PO KARGO NIZ C...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 јун 10:08Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам