1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

SE PRODAVAT NOVI SAMSUNG A13!!!!

MOBILNITE SE NOVI SO 2 GODINI GARANCIJA


9.990 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:49Samsun A8. 2018

Ispraven, full pakovanje, kuopen od T-Mobile, funkcionira na site ope...


80 €
или предлог цена
27 сеп 12:50Iphone X 64GB

Se prodava iphone X 64GB, bez grebnatinka,prv korisnik Cenata e poni...


12.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 08:08HUAWEI NOVA 9 SE

Telefonot e nov so 2 godini garancija od A1.


230 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
240 €
26 сеп 22:57Маски за Samsung A72

Продавам маски за Samsung A72 Многу малку користени, како нови (без г...


26 сеп 21:56Se kupuvaat novi mobilni telefoni otkup

Kupuvam novi samsung xiaomi redmi i honor telefoni


26 сеп 18:58Galaxy Watch 4 Nov 24m. Garancija Neptun

Galaxy Watch 4 42mm Nov,nekoristen kupen od Neptun Mozna dostava ...


11.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:29Xiaomi 11 Lite 5G NE 128/8GB Garancija

Se prodava,,Xiaomi 11 Lite 5G NE,,128/8GB Koristen 2 meseci,Fabricka...


14.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:28Samsung Galaxy S20 Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy S20 EU Model -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez nika...


19.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:28Honor 50 Lite 128/6GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Honor 50 lite 128/6GB Fabricka Sostojba,Kako Nov Full Paket,Garanci...


9.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:28Apple IPhone 13 Nov Celofan 12m. Garancija Mozna Zamena

Nov,Neaktiviran 12 meseci Garancija


49.990 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:28Apple IPhone 11 Nov Celofan 12m. Garancija Vili Mobile

Apple IPhone 11 Nov Celofan 12 meseci Garancija Moznost za dostava...


30.490 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
31.990 МКД
26 сеп 13:28Samsung Galaxy S21 FE 5G Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S21 5G Nov,Neaktiviran 24m. Garancija Moznost za d...


29.490 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:28Samsung Galaxy S21 5G Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy S21 5G Model -Funkcionira bezprekorno,bez Zabeleski,...


449 €
или предлог цена
26 сеп 13:28Huawei Mate 20 Lite Full Paket Garancija 64/4GB

Huawei Mate 20 Lite Black 64/4GB Odlicna sostojba,Bez Zabeleski


5.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 МКД
26 сеп 13:28Samsung Galaxy A40 Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy A40 64/4GB Fabricka Sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski so...


5.490 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
26 сеп 13:28Samsung Galaxy S9 Plus Garancija

Samsung Galaxy S9 Plus Black Odlicna sostojba,bez Zabeleski so Garan...


9.990 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
26 сеп 13:28Iphone 6s neverlock

Telefonot raboti na site sim karticki. Komplet so polnac


5.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:17Nov Redmi Note 11 Pro

Redmi Note 11 Pro, nov, neotpakovan.


19.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:08Prodavam Samsung A71

Ce продава нов samsung galaxy A71, без гребнатинка и било какво оштет...


275 €
или предлог цена
25 сеп 18:07Apple watch 4 44mm GPS+ LTE Stainless steel Unikat !!!

Se prodava Apple watch ⌚️ Unikat Edinstven vo MK 44 mm Gps Lte ...


439 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
440 €
25 сеп 14:52A32.ram 4/128gb.21m.gar.a1 mobistrk

A32 ram 4/128gb.bleck 21m.gar.a1.malce raboten 8990d. A32.ram.4/128g...


8.990 €
или предлог цена
25 сеп 10:02Samsung a53.5g.novi 24m.gar.a1 mobistrk

Samsung a53.5g. Malce raboten nov 22m gar.a1 ..15900d.075303777 mobis...


15.900 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
18.900 МКД
25 сеп 10:02Samsung Z Flip 4 NOVI - MOBICOM

Samsung Z Flip 4 5G 8/256GB Black, Blue Violet. Telefonite se novi ne...


57.990 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:40Samsung s10e ITNO

Telefonot e so zastitno staklo i zastitna maska Gratis 2 maski i 2 ...


11.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.000 МКД
24 сеп 23:22Xiaomi redmi note 7 6gb ram

Telefonot e odlicno zacuvan. Ispraven komplet so polnac


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:05Samsung a12 ram 4/64gb.malce raboten garancija mobistrk

Samsung a12 ram 4/64gb.kako nov malce raboten so garancija 6490d.mobi...


6.490 МКД
или предлог цена
24 сеп 06:57Samsung Galaxy A32 A33 A52s Novi 24m. Garancija

Telefonite se novi,Neaktivirani 24m. Garancija Operatorska Samsung G...


12.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 12:22Apple IPhone 11 12 13 Novi Celofan 12m. Garancija

Telefonite se novi,Neaktivirani 12 meseci Internacionalna Garancija


29.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 12:22Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


8.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:56Garmin forerunner 935

Casovnikot e nov, kupen e od oficijalnata strana garmin usa.


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:15Kupuvam NOV NEOTPAKUVAN Samsung a13

Nov od mk operator neotvoren ne vklucen


22 сеп 15:18Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


16.990 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:04Iphone XS Max GONI

Battery health 91%


320 €
или предлог цена
22 сеп 12:38Iphone 6 neverlock

Telefonot e odlicno zacuvan. Raboti na site karticki


4.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 07:37Iphone 7 kako nov ne otvoran malce taboten mobistrk

Iph.7.blec ram 2/32gb.odlicno socuvan nova baterija 6900d


6.900 МКД
или предлог цена
21 сеп 23:27Xiaomi Redmi 6A

Prodavam mobilen Xiaomi redmi 6A. Telefonot raboti na site mrezi ima ...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:32A32.4/128gb.20m.gar.a1 mnogu malce raboten kako nov

A32 .4/128gb.kako nov malce raboten 8990d.


8.990 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:54Redmi note10pro 6/128g.kam.108mp.NOVI mobistrk

Redmi note 10 pro NOVI 24m.gar. ram.6/128g.kam.108mp.snupedragon proc...


13.990 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:54Xiaomi 11 T pro ram.8/256gb.kam.108mp.NOVI 24m.gar.

Xiaomi 11 T pro ram.8/256gb.kam.108mp.novi 24m.gar.a1 27900d. 075303...


27.900 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:53Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам