1126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

iphone xs 64gb

nova baterija raboten celo vreme so zastitna maska i staklo


250 €
или предлог цена
16 сеп 22:53Dbrand iphone 12 pro

Dbrand maska originalna komplet so skin za iphone 12 pro cena 1500 de...


1.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:40Apple 13 pro original case

Originalna maska za iphone 13 pro platena od istyle 4900 denari se pr...


16 сеп 15:40Nov huawei nova 9 se

Nekoristen 8gb ram odlicni karakteristiki. Kupen od a1 so garancija


15.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:20A52.6/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mozi staro za novo mobistrk

A52.ram.6/128gb.kamera 65mp.baterija 5000ah.f model.malce raboten kak...


12.900 МКД
или предлог цена
16 сеп 06:43LG VELVET

Kako nov socuvan. Flagship najdobar model od LG. Mozi zamena.


250 €
или предлог цена
15 сеп 22:17Ipad i Iphone

Se prodavaat dva Ipad i eden Iphone 6 Aparatite se vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
15 сеп 20:43Xiaomi Redmi Note 11

Телефонот е купен на датум 17.08.2022 Детални карактеристики Мрежа ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
15 сеп 17:26HONOR X7 NOV 2 god.garancija

GARANCIJA 2 GODINI NEAKTIVIRAN RABOTI SO SITE KARTICKI 2. SIM


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
15 сеп 17:17Samsung Galaxy A6+

Odlicen 3G ram 32GB memory 3500mAh dual SIM


6.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:48Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК СЕПТЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 10399...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Samsung Buds Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy Buds Pro novi ZA EVROPSKI PAZAR. Bez zameni!!! Prakam...


6.990 МКД
или предлог цена
15 сеп 07:44Samsung buds live EVROPSKI NOVI - MOBCIOM

Samsung Buds live novi ZA EVROPSKI PAZAR. Bez zameni!!! Prakame po K...


4.990 МКД
или предлог цена
15 сеп 07:44Ajfon-4-S-076-579-331

Ajfon-4-komplet So polnac baterija drži -7dena-2400-den-071-781-668-(...


2.400 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:21SAMSUNG WATCH4 CLASSIC 46mm

Најдобрата верзија со LTE, ECG, BPM функција. Може да се инсталира F...


15.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 20:40Samsung Z FOLD2 5G

Комплетен со кутија и сите додатоци, 3 години гаранција до 9.12.2023...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
14 сеп 20:40MI NOTE 9, SUPER ZACUVAN

Super zacuvan Mi NOTE 9. So ful pakovanje, 3 giga ram so 64 giga me...


6.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 20:25Prodavam Iphone 13pro max

Prodavam Iphone 13pro max bez nitu edna grebnatina nanego , full pako...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:49Kupuvam iphone 11 isplata vednas kesh

Kupuvam Iphone 11 isplata vednash keshh do 300eur ispraven so true to...


14 сеп 18:08Se prodava htc Desire 500

Se prodava htc Desire 500 telefonot e so skrseno staklo drugo e sve i...


1.800 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:08Kupuvam Huawei Nova 9 SE

Kupuvam Huawei Nova 9 SE


14 сеп 14:38Iphone 12 pro Apple case Magsafe Original (futroli)

Se.prodavaat novi neodpakovani original Apple Magsafe futroli za.Iph...


1.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 14:19iPhone SE 32gb Neverlook

Iphonot e kako nov se e original so full pakovanje


7.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:49Samsung Galaxy s10

Se prodava ili zamenuva ... Telefonceto e kako novo bez nitu edna gr...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 11:22Telefon Sagem na preklop

Prodavam malo Sagem my200c telefonce, rozeva boja ispraven i raboti n...


700 МКД
или предлог цена
13 сеп 07:42Se prodava Mi smart Band 6 malku koristen kako nov

Се продава Mi Band 6 малку користен како нов со се оригинална кутија ...


1.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 23:58Ajfon-4-s-071-781-668

Ajfon-4-s so Polnac -2400 den-(-071-781-668-(-076-579-331


2.400 €
или предлог цена
12 сеп 21:49POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.299 МКД
или предлог цена
12 сеп 19:47Huawei mate 20 lite

Huawei mate 20 lite gold zacuvan vo komplet pakovanje


100 €
или предлог цена
12 сеп 09:23Samsung A22 5g Black

Samsung A22 5g mesec dena koristen so zastitno staklo i silikon bes t...


9.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:43Nokia 1203 kako nova

Nokia 1203 kako nova


1.100 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:43Wireless Bluetooth Stereo Earphone

Цена 1 пар 300денари 1+1 490 денари Wireless Bluetooth Stereo Earph...


300 МКД
или предлог цена
11 сеп 14:28Se prodava poloven bezzicen telefon bezicen Fujitel

Se prodavaat polovni bezzicni telefoni: Fujitel, NEC i Panasonic. Tel...


600 МКД
или предлог цена
10 сеп 12:12HUAWEI NOVA 9 SE

Telefonot e nov,2 godini garancija od A1.


250 €
или предлог цена
10 сеп 00:39Samsung C TYPE dodadok

Orginal konverter za od USB Tel 075555232


800 МКД
или предлог цена
09 сеп 19:43Kupuvam IPhone 12 13 Neotpakovan

Kupuvam Iphone 12, 12 pro, 13 mini, 13 ili 13 pro samo novi neotpakov...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 15:15KUPUVAM IPHONE 13 PRO NOV NEKORISTEN

Samo Nov Neotpakovan


По Договор
или предлог цена
09 сеп 15:15Samsung note8

Kontakt elena 075 200 715 075 200 715


8.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 13:56Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
09 сеп 09:58Samsung Galaxy A7 (2018) ekstra socuvan

Ekstra socuvan telefon!! Kamera triple 24MP + 8MP + 5MP video 108...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
08 сеп 19:01Страна 5 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам