Бутел
                           
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam opremena kukja vo Ljubanci

Prodavam opremena kuka vo Ljubanci 300 m2 so dvor 700 m2. Garaza za ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

12 мар 20:43Промовирано

Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 фев 22:07SE PRODAVAAT DVE KUKJI I PLAC

SE PRODAVAAT DVE KUKJI I PLAC KOMPLET,ISPRAVNO SO DUKUMENTACIA I SOPS...


450.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 фев 08:24Prodavam kuka so deloven prostor+ dva sprata

Kukata se naoga sproti benzinskata vo Radiahani na samata ulica Sta...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 фев 15:23СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 фев 13:23Se prodava kuka karabina 135m2 za 55000eur.

Seprodava kuka karabina od 135m2 i pomoshen objekt -graza od 28m2 na ...


55.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 фев 17:11UBAVO I EFTINO!!! PREUBAVA KUKA OD 136m2 SO PLAC OD 400m2

Se prodava moderno izgradena kuka prema site aseizmicki propisi so go...


110.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 фев 14:12Kukja 120²

Kukja vo mirna I tivka lokacija,na 6km od gradot.Cena po dogovor-0782...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

12 фев 16:51Се продава куќа од 136м2 во Визбегово

Куќата се наоѓа во мирен и тивок дел на Визбегово, приклучена е на гр...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

11 фев 19:48SE IZDAVA nov luksuzno namesten stan 100m2 + 32m2 terasa

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 фев 11:39КУЌА ВО РАДИШНИ - ТРЕТ ВЛЕЗ - 244м2 и 355м2 ДВОР

Продажба на куќа на одлична и мирна локација во Радишни на третиот вл...


232.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 фев 11:40Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 13:00Куќа во Бутел

Куќата е тврда градба и има голем двор со посебно изграден помал обје...


109.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 11:17Се продава куќа на Љуботенски пат

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 17:36СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

Се продава куќа во Радишани Куќата е 100м2, со 2 спални соби и е на ...


140.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

31 јан 17:16СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

Се продава куќа во Радишани Подрум + Приземје + Поткровје Целосната...


153.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 17:16Prodavam dvospratna baraka vo Butel 1!!!

Barakata ne e lepenkaa!!!! I se naoga sproti skoloto Zhivko Brajkovs...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 јан 16:33Shitete lux shtëpi

Shitet villa në Vizbeg me oborr 900 m2 dhe banim 250m2 Info tel 389...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 20:21RENT New luxury fully furnished house 100m2+32m2 balcony

Located in quiet neighberhood (Butel 2) only 4km to city centre. Bra...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 16:42СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2

Се продава куќа во Бутел 2 со три посебни влезови по 100м2 - 110м2 (в...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 јан 11:47СЕ ПРОДАВА 1900m2 ПЛАЦ + 300m2 (РМ) Визбегово до Макпетрол

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАР...


135 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 16:19Prodavam Kukja vo centar na Vizbegovo

Prodavam kukja so dva posebni vleza, sekoja kukja rsaspolaga so povrs...


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 јан 15:27Куќа Во Радишани се Продава Kukja vo Radisani

Се Продава Куќа во РАДИШАНИ последна 57ца покрај Серава .. -Подрум...


170.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 јан 21:01KUKA KAKO NA FILM

SIFRA: K0024 ‼️LUKSUZNA KUKJA SO BAZEN‼️ Se prodava luksuzna kukja ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 22:39kukja Butel 2

Se prodava kukja vo Butel 2 na mnogu ubava i mirna lokacija. Lepenka...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 18:23Продавам плац од 900м2 со семејна куќа од 120м2

Плацот се наоѓа во топанско поле во близина на Сервисот за форд МИДА....


100.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 јан 23:06Се продава куќа во Сингелиќ -скопје

Се продава куќа во Сингелиќ -Скопје Цена по договор. Контакт тел.07...


9.876.543 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 јан 15:00Se prodava dvospratna baraka vo Butel 1!!

Se prodava dvospratna baraka vo Butel 1,sproti skoloto.Neka se javuva...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 јан 20:13Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа со површина од 70м2 во населба Бутел 2.Во ...


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

24 дек 17:40SE PRODAVAAT 2 KUKJI SO DVOR VO BLIZINA NA POINT RETAIL PARK

Se prodavaat 2 kukji so vkupna povrsina od 330 m2. Vkupna povrsina na...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 дек 12:40Kuka Radishani 315m2

Се продава куќа во Радишани (315м2) после трет влез. Куќата е на два ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 дек 13:00Shitet shtepi! Se prodava kuka

Shitet shtepi ne lagjen Serava me siperfaqe 180 m2, si dhe oborr 140 ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 дек 20:47Se prodava vednas vseliva kukja

Se prodava vednas vseliva kuka. Kukata raspolaga so golema dnevna so ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 дек 01:06Dve kukji vo Butel ,две куќи во Бутел 1

Se prodavaat dve kukji vo butel 1 vo ist dvor na glaven pat do reka...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 дек 11:53СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ

Се продава куќа во Бутел Куќата располага со 8 соби, од кои три се ...


170.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 дек 16:43SE PRODAVA KUKA BUTEL 1

SE PRODAVA KUKA VO BUTEL 1 SE NAOGA NA UBAVA MIRNA LOKACIJA DVE KUK...


210.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 14:04Продавам куќа во Бутел 2

Се продава куќа на мирно и тивко место, погодна за доградба (новоград...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 ное 13:00Se prodava kukja vo Butel 1

Sifra: L1010 Se prodava kukja vo Butel 1, so vkupna povrsina od 400m...


187.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

08 ное 13:37КУЌА ВО БУТЕЛ 1 (KUKJA VO BUTEL 1)

KUKJA PO+P+1+PK PODRUM-50 M2 PRIZEMJE-GARAZA-60 M2 I STAN OD 50 M2 ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 ное 15:06Куќа во Радишани

Se prodava kuka so prizemje i sprat (70 m. kv. i dvorno mesto 600 m. ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 окт 11:42Shitet ne Butel 1 shtepi !

Shes shtepi ne Butel 1-rruga Marko Krale Shtepia eshte 200 m afer ...


85.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 окт 19:33Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам