Бутел
                           
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam kuka so plac butel 1

Plac od 520m2 so kuka- prizemje 110 m2 vednas vselivo , kat 110m2 so...


205.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 мар 15:14shtepia shitet/kukjata se prodava

Cmimi sipas mareveshje cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:53shtepia shitet/kukjata se prodava

cmimi sipas marveshjes cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:50shtepia shitet/kukjata se prodava

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:47Купувам куќа до 50000 евра

Купувам куќа во Бутел, Радишани, Драчево, Лисиче или Илинден до 50000...


30.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 мар 22:56Куќа Бутел 2 / kuka Butel 2

Се продава кука во Бутел 2 , П+П+П 220, сопствено парно , двор напред...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 фев 10:04Ш.2643 КУЌА ВО РАДИШАНИ

ШИФРА 2643 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ НА ГЛАВНА УЛИЦА ОД 302 М2 ПР+2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 фев 13:10Куќа во Бутел

Продавам куќа во Бутел 2, во близина на Поликлиника Чаир. Куќата е по...


139.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 фев 15:42PREKRASEN IMOT RADISANI KUKA 150M2 SO BAZEN

PREKRASEN IMOT VO NAS.RADISANI. KUKA NA PRIZEMJE I KAT 150M2, PODRUM ...


105.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 11:26Shiten shtepi

Shiten shtepi ne lagjen vizbeg shtepit posedojn dokumentacion Per in...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 јан 16:06Prodazba na Dve semejni kukji

Se prodavaat dve semejni kukji kompletno namesteni so celosna dokumen...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 јан 15:03Kuka vo vizbegovo

Za povise informacii na telefonskiot broj ili viber O78 699 881


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

11 јан 18:59Se prodava kukja vo Skopje - Radishani

Se prodava odlicna, vednas vseliva familijarna kukja so golemo dvorn...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 јан 17:20Kukja na 3 kata

Se izdava/prodava luksuzna kukja so golem dvor,kaj benziska pumpa evr...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 13:22Ш.2643 КУЌА ВО РАДИШАНИ

ШИФРА 2643 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ НА ГЛАВНА УЛИЦА ОД 302 М2 ПР+...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

05 јан 10:14Se prodava LUX kuka vo Ljuboten

Agencija prodava LUX kuka{so mebel} vo Ljuboten.Prekrasna kuka so baz...


350.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 ное 10:29Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бутел 1 на улица Хо Ши Мин во близина на...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 ное 19:32Prodavam baraka naselba radishani

Prodavam baraka vo naselba radisani 85 m2 dvorna povrshina 300m2 pove...


69.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 ное 13:00Prodavam kukja naselba radishani

Prodavam baraka vo nas.radisani 85m2 dvor 300m2 za povekje info 07625...


69.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 ное 17:35Prodavam baraka

Prodavam baraka vo naselba radisani 85 m2 dvorna povrshina 300m2 pove...


69.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 ное 17:19Kukja vo Kucheviska Bara/ Butel

Se prodava kukja vo Kucheviska bara, so povrshina od 90m2, dve sobi, ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 окт 10:01Se prodava kukja vo radishani

Se prodava namestena kukja vo radisani info na tel. 070387642


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 окт 19:22Shtepi prej 1100m2 ne Butel 1

Shitet shtëpi ne Butel 1 në rrugën kryesore. Posedon objekt banimi dh...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

18 окт 15:14Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka zaedno so objekt za lesna industrija vo Butel 1 na gl...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 окт 14:07Se prodava kuka vo nas. Radisani

Se prodava kompletno renovirana kuka vo naselba Radisani so dva poseb...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 сеп 17:05ITNO SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja VEDNAS VSELIVA KOMPLETNO RENOVIRANA


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 сеп 17:58Baraka , Radisani, Барака, Радишани

Povolno Se prodava trosobna baraka vo naselba Radisani, na Petko Janc...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 сеп 15:27Prodavam kuka

PRODAVAM SAMOSTOJNA KUKA VO RADISHANI


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 сеп 20:23СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 1

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ОБИКОЛНИЦАТА СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ НА ПЛАЦ ОД 4...


140.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 сеп 10:22KUKJA OD 250m2 NA GLAVEN PAT VO RADISHANI

Se prodava kukja na glaven pat vo Radišani. Kukjata ima vkupna vn...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 сеп 14:16Radisani Ljubotenski pat 1470m2 dvor i 155m2 kuka

Куќа на Љуботенски Пат Радишани општина Бутел во новата елитна населб...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 сеп 23:05Куќа 155m2 и дворно место 1470m2 на Љуботенски пат Радишани

Куќа на Љуботенски Пат Радишани општина Бутел во новата елитна населб...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 авг 03:16Куќа на Љуботенски Пат Радишани во новата елитна населба

Куќа на Љуботенски Пат Радишани општина Бутел во новата елитна населб...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 авг 03:16Се изнајмува куќа во Бутел 2

Се изнајмува куќа во Бутел 2, ул.Иван Манолев бр.17А 55 квадрати, куќ...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 авг 15:47Se prodava

1500m2 dvorno mesto kuka objekt asfaltiran pristapen pat kanalizacija...


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 авг 11:19Се продава куќата

Се продава куќата со цела дукоментација бизбегово општина бутел..за п...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

06 авг 11:53Kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 авг 12:29SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2 SKOPJE

Se prodava kukja so golem dvor vo Butel 2 Skopje. Kukjata se sosto...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јул 14:53Se izdava kukja vo Vizbegovo pogodna za deloven prostor

Se izdava odlicna kukja za deloven prostor vo Vizbegovo, na glavna ul...


1.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

18 јул 19:18Se prodava kukja vo butel 1

Kukja butel 1 078 389 951 ....


200.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 јул 21:40Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам