Штип
                           
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 20:15Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 16:46Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА итно лице за контакт 070/841-11...


140.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
141.000 €
Штип

Дуќани

Денес 12:45Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 00:00IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 сеп 19:59Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


22 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 сеп 14:53Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 сеп 18:43СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се издава Дукан во центарот на Штип позади Трговскиот центар Површи...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 сеп 10:23DUKAN 110m2 NOVA GRADBA

SE IZDAVA DUKAN NOVA GRADBA 110m2 NA 10 METRI DO OSNOVNOTO UCILISTE G...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 сеп 08:38Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип. Просторот е 130 м² ...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 сеп 05:36Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 23:10Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(н...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 19:25SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 07:31Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот ...


750 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 сеп 00:41Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа ...


270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 сеп 07:38Деловен простор

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во насел...


850 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 сеп 16:22Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 сеп 17:18Се издава дукан на ул.Борис Кидрич бб кај зграда Промаја

Лице за контакт Миле 071 304 940


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 сеп 07:53Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 сеп 08:14SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 сеп 11:09Se iznajmuva deloven prostor

Se izdava pod kirija deloven prostor- dukan na atraktivna lokacija pr...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 авг 11:37Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 авг 14:48Se izdava

Se izdava prostor od 40kvadrati na glavna I prometna ulica bulevar j...


8 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 авг 08:24Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 авг 20:40Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 08:42Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 јул 12:24Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јул 10:41Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 јун 10:49Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


250 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 10:19Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јун 21:09Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јун 13:12dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јун 11:30Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Sama...


9.100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 фев 22:22Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 фев 08:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам