Штип
                           
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 09:11Dukjan vo naselba Babi

Se izdava dukjan vo naselba Babi,vo neposredna blizina na skoloto.Cen...


4 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:35Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1070 Се продаваат два деловни простори на одлична локација в...


2.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 ное 10:30DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan od 100m2 na odlicna lokacija PRIZEMJE GTC STIP.Mom...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 окт 08:52Издавам деловен простор

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комп...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 окт 07:11deloven prostor

se izdava deloven prostor vo stip pozadi trgovski inf na tel 0703466...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 окт 19:53Се ИЗНАЈМУВА дуќан !!

Се изнајмува дуќан на одлична локација во ШТИП. Дуќанот се наоѓа на ...


123 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 сеп 09:31DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan na odlicna lokacija vo GTC STIP.Moze za sekakva na...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 сеп 21:01Dukan

Dukanot.e.na.ubava.lokacija.pogoden.za.sekakva.namena.dostapno.za.uto...


2 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 авг 10:24Издавам дукан во строг Центар на Штип 60м2+15м2 магацин

SE IZDAVA dukan na NAJ atraktivna lokacija vo centar na STIP. Nasprot...


111 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 мај 14:57SE IZDAVA DUKAN VO NAS. SENJAK

Se izdava dukan vo trgovski centar vo naselba Senjak. Dukanot e so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мај 10:09Hitno prodavam ili izdavam dukan

Prodavam ili izdavam dukan. Dukan e celiot so staklo,ima i metalni r...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 12:36se izdava dukan na odlicna lokacija za oblozuvalnici i dr

se izdava dukan na odlicna lokacija, kruzen do lukoil,dukanot e koris...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 08:14Se izdava dukan na Vanco Prke mnogu povolno

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar nasproti Grozdelino 40m2...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

08 апр 02:07Najpovolno se iznajmuva deloven objekt na Vanco Prke

Deloven objekt 40m2 na ul.Vanco Prke se iznajmuva mnogu povolno javet...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мар 11:10Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 ное 16:55Се продава дуќан !!!

Се продаваат дуќани во населбата 8-Ноември. Дуќаните се наоѓаат на ул...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 окт 10:44se izdava

se izdava dukan na ul. hristijan kaprosh br.81 pogoden za frizerski s...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 сеп 11:11Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 сеп 14:02СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

Se izdava dukan povolen za kancelarija


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 авг 13:00СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 јун 18:35Дуќан во центар на Штип

Се продава-издава дуќан на ул.Борис Кидрич бр.30,центар на градот и н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 дек 13:00Дуќан на фреквентна локација

Издавам деловен простор од 80м2 (може и 2 x 40) на многу фреквентна л...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 јул 21:27Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам