Берово
                           
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
15 јан 00:47Се изнајмува вила - Равна река Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 63...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 јан 13:00SE PRODAVA KUKA

Prodavam kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke in...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 јан 01:26Бензинска пумпа со плац

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:36Plac so Benzinska Pumpa

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
11 дек 13:35Вилет во село Мачево

Се продава хациенда во село Мачево, Беровско, над 3000 квадрати. 075/...


222.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

09 дек 21:16Плац од 1785м2 на Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 00:34Градежен плац Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:28Плац Беровско Езеро

Парцела: 10241 Квадратура: 2660 Центар за катастар на недвижности: ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:20plac vo Berovo EXTRA NISKA CENA 1440m2 top lokacija

071/273-421 placot e na najdobra lokacija so pogled na ezero odma ...


1 €
или предлог цена
29 окт 16:34Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 окт 22:16Stan vo centarot na Berovo

83 m2 + 11 m2 Podrum + garaza. Dve spalni sobi, banja + wc i terasa...


45.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

22 окт 15:20Сместување во Берово - Куќа Миа

Се издава спрат од куќа во близина на центарот на Берово, кај автобус...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 окт 14:55SE IZDAVA VIKENDICA NA BEROVSKO EZERO

SE IZDAVA VIKENDICA VO NEPOSREDNA BLIZINA NA BEROVSKOTO EZERO, VO NED...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

10 сеп 13:31se prodava plac

Se prodava plac, razdaleken 500 metrA od spa centarot Aurora. So vo...


30 €
или предлог цена
11 авг 21:23Земјиште во Берово

Се продава земјиште со одлична локација во Берово, Колачина.


2 €
или предлог цена
09 авг 13:00Se prodava livada na Berovsko ezero

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukj...


По Договор
или предлог цена
26 јун 13:00Se prodava kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot....


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

26 јун 13:00SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA BEROVSKO EZERO, PARCELA BEROVO VON GRAD...


7 €
или предлог цена
20 јун 14:11Plac na Berovsko Ezero

So prekrasen pogled na Berovsko ezero


По Договор
или предлог цена
29 мај 14:16PRODAVAM NIVA ( LIVADA ) VO s. ROBOVO o. BEROVO

.......................PRODADENO........................ ..............


300 €
или предлог цена
25 мај 14:40Продажба на плац на Беровско езеро

Катастарска парцела 10222 Имотен лист 3445 Месност Линако


8.000 €
или предлог цена
16 мај 11:06Вила СРНА - Берово Абланица

Се издава вила во туристичка населба Абланица - Берово. Вилата се н...


1 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

14 мај 21:03Se prodava Vila vo Berovo prema hotel Manastir

Se prodava vila prema hotel Manastir vo Berovo so povrshina 46m² ovos...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 апр 02:31Se prodava plac vo Berovo

Се продава плац со површина од 414m² во Берово на одлична локација.Па...


27.000 €
или предлог цена
23 апр 11:50Kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo,faza karabin. Prekrasen pogled na cel grad...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 мар 20:33Ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади

Се продава ливада/пасиште во Берово, Ратевски ливади. Граничи со пат...


20 €
или предлог цена
20 мар 18:10Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

Се продава викендица од 100 м2 + 2000м2 дворно место. Викендицата рас...


33.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 мар 16:21Se prodava plac vo Berovo

Plac vo berovo na super lokacija vednas do motel Bistra na samiot pat...


1 €
или предлог цена
11 мар 16:49Се продава ПЛАЦ во БЕРОВО ( Веднаш до езеро )

Се продава плац во Берово, плацот се наоѓа на самото езеро. Плацот е...


60 €
или предлог цена
15 јан 20:00Se prodava plac

I T N O!!! E F T I N O !!! Se prodava plac od 1000 m2, vo perif...


По Договор
или предлог цена
11 јан 20:44Се продава 4 собен стан во Берово

Се продава стан во центарот на Берово, кај полициската станица. По...


70.000 €
или предлог цена
Берово

Станови

02 дек 12:22СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

Се продава земјиште од 9700 м2 во месноста Ореовица, атар на село Смо...


По Договор
или предлог цена
24 ное 14:21ITNO Se prodava deloven objekt vo blizina na Berovo

ITNO se prodava deloven objekt izgraden do krov, so povrsina od 950 m...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20Земја во Берово

ниви и шума во Берово вгр -6/72 идеален дел (4922 м2) од шума на ...


4.500 €
или предлог цена
02 јул 21:06SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO VILATA E NOVA GRADBA I...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 јун 19:03se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten ...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јун 16:38Deloven prostor stan garsonjera

Се продава деловен простор 33м2 кој може да се користи и како стан -г...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:44ПЛАЦ ВО СУВИ ЛАКИ

Се продава плац за изградба на викендица во викенд место Суви Лаки оп...


По Договор
или предлог цена
14 фев 11:18Placevi na Berovsko Ezero

Se prodavaat placevi na Berovsko Ezero... Dostapno do asfalten pat. d...


15 €
или предлог цена
20 окт 11:08Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам