Битола
                   
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo FH 440 i Benalu Kiper

Se prodava Volvo FH 440 euro 5, 2007 godina, registrirano servisirano...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 10:21Промовирано

SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 17:54Menjac Fuller

Se prodava ispraven menjac fuller


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46Gumi 315.60.22,5

Prodavam 4 pogonski i dve predni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46MAN VLEKAC

Se prodava man vlekac 1997 god duplak registriran so kuper sistem isp...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46Se prodava volvo

Volvo 440 so se kiper prikolka.kontak broj 071-537-463


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
26 €
Битола

Камиони

Денес 13:00POLUPRIKOLKA KRONE 2006 god

Poluprikolka KRONE kontejnerska,2006 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:50POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:50POLUPRIKOLKA LANGENDORF 2008 GOD

Novo uvezena poluprikolka Langendorf SKA24/30 ,2008 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:50RENAULT MIDLUM SO KRAN

Renault 250/16 so kran,12 metra,6 tona nosivost8000 kg,2001 god regis...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:50Vlekac MAN 18410

So obicen mejnac mala kabina so retarder


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:49MERCEDES ATEGO 817

AVTOSHLEP MERCEDES ATEGO 817 SO PUSTANJE PLATFORMA,PRVA REG 2004 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:49MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12 /2009 g Euro 5 Racen menuvac 6 brzini Novi ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 00:26Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 19:58Prodavam Man 12 240 Ман

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 19:33delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:41GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:41Mercedes1735

1990 klima retarder servisiran gumi skoro novi mn dobar na federi... ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 17:09VOLVO FH460 / 2013

TOP SOSTOJBA, FULL OPREMA, 12/2013 GODINA NA PROIZVODSTVO /// EURO6...


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:45Iveko cetiri osovinec kiper

Cetiri osovinec 2002 kiper 20m3 vo top sostojba 078 202 492


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:15Man 8.180 2008 EURO 5

Man vo odlicna sostojba gumi na 80 % registriran do 03/2023 sanduk Mi...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 10:46MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 07:31SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 16:20SE prodava ЛАДЊАК

СЕ ПРОДВА ЛАДЊАК ЗА ВОЛВО ФХ 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 16:20DVE OSOVINI BPV

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 16:20MAN TGA TGX TGS FRIZDER

Frizder orginal man so masicka nov i poloven


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 07:36Iveco Delovi

Nema samo menjac. LICE ZA KONTAKT 071 340 872 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 23:05Baram sanduk so cerada 7.20

Mi treba sanduk 7.20 dolg i 2.50 visok pratete sliki na viber


11.221 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 21:49Mercedes 12.13

Mercedes so mala evropa deferencijal i 4x4 menuvac ne trosi gram mas...


9 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 21:49se prodava MOTOR MERCEDES 381 PS - EUR 2

se prodava MOTOR MERCEDES, 381 PS - EUR 2 od avtobus, vo super sos...


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 19:31Po dogovor

Cisterna Prohrom koristena samo vo prehrambena industrija,4komorna im...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 18:13Se prodava slep sluzba

Kamionot e vo odlucna sosotojva. Vredi da se vidi kontakt 070 312 985


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 14:47Delovi za MAN TGA 410

Se prdavaat Diferencijal repariran, dva samari , i bos pimpa za MAN T...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 08:00Sedlo (Samar) 160mm za Volvo euro6 i Samar za MAN TGA

Se prodava Sedlo Samar160mm za Volvo euro 6 remontiran, i Samar za M...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 08:00DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


1.111.111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 фев 20:30MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2008g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12/2008 g Euro 5 Tovaren Prostor dolzina 6.20 ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 фев 08:54Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:30EL-MAR PREVOZ SO KAMION SO KRAN 5T

Vrsime prevoz i usluga so kran do 5T


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:05EL-MAR PREVOZ SO KIPER

Vrsime sekakov prevoz so kamion kiper!


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:05IVECO 75E17 KIPER

SE PRODAVA IVECO 75E17 ATESTIRAN KIPER


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:04SE PRODAVA NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 18:28Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам