Битола
                   
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo FH 440 i Benalu Kiper

Se prodava Volvo FH 440 euro 5, 2007 godina, registrirano servisirano...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 10:21Промовирано

SLEP SLUZBA SE PRODAVA

se prodava fabricki slep WV L80 140 ks turbo motor MAN FULL hidraulik...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 јан 22:14Polovni delovi za Iveco Stralis 430

Se prodavaat polovni delovi za Iveco Stralis 430


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 јан 20:53INSTRUMENT TABLA SAL TABLA ШАЛТ ТАБЛА MAN

СЕ ПРОДАВА ИНСТРМЕНТ ТАБЛА ШАЛТ ТАБЛА ЗА КАМИОН МАН КИПЕР ВО ИСПРАВНА...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 јан 17:17SE prodava ЛАДЊАК

СЕ ПРОДВА ЛАДЊАК ЗА ВОЛВО ФХ 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 20:44DVE OSOVINI BPV

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 20:43MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 07:06Kamionska cerada da kupam 10m na 10 m

Baram da kupam kamionska cerada polovna ili nova so dolzina 10 metra ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 01:01MERCEDES 26-28

Informacii na br:070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 22:15PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 243.000 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 20:56Rezervoar za Volvo - 600 Litri

Rezervoar za gorivo za Volvo - 600 Litri


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 16:38Nogari za prikolica

Se prodavaat polovni nogari za poluprikolica


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 16:37Man kiper

Kamionot e 41.402 sasija 1996 god. Motor ima od 414 (Vnesen so atest...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 јан 11:06Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 23:02MAN TGA 410-CARNEHL 37KUBICI

*MAN 2001 godina registriran so zelen karton novi diskovi novi plocki...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 17:02IVECO STRALIS EURO 5

STRALIS EURO 5 - 430 AUTOMATIK RETARDER DOBRI GUMI REGISTRIRAN...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 15:26IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 14:37Rampa za kanion 1.5t

Se prodava rampa od kamion Momentalno e montirana na kamion i mozi d...


550 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 17:06LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 16:07Eurokargo 2003god

Eurokargo 2003god - 8.800 eur


8.700 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 09:34IVECO EUROCARGO 2002

IVECO EUROCARGO 2002


7.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 09:34Gumi 315.60.22,5

Prodavam 4 pogonski i dve predni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 јан 20:12FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 јан 18:17Volvo n 12 360 ks cena po dogovor

Volvo n 12 360 ks orginal trupcar specialno. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 22:45Iveco stralis so kiper sistem

Se prodava iveco stralis vo odlicna sostojba registriran redovno serv...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 02:31Iveko cetiri osovinec kiper

Cetiri osovinec 2002 kiper 20m3 vo top sostojba 078 202 492


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 13:15MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 - 2007 g Furgon so hidraulicna rampa Dolzina na...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 07:56Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


65 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 јан 17:25SE prodava Dobosi za utva

Dobosi za utva


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:52SE prodava Dobosi i glavini za bpv

Dobosi i glavini za bpv


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:51SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:51IVECO 75E17 SO KRAN 5T

SE PRODAVA IVECO SO KRAN 5T EXTRA SOSTOJBA MENJAC 4X4


13.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 15:57Delovi za MAN 362 SO PRATECA

Ima povekedelovi Delovite se novi a ima amortizeri za prateca i z...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 00:53IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano cela ...


8.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јан 21:34SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 15:02SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 15:02iveco eurokargo

se prodava kamion iveco ladilnig 2007god registriran Poveke info Zora...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 14:14YAMAHA R1 2006

Se menuva yamaha r1 2006 g registriran do Juni 2023g Maslo filtri pl...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 јан 18:03MAN 19-414 EURO 2 1999god. HAVARISAN !!!

MAN 19-414 1999 GODINA Informacii na mob. 09.00-21.00 casot !!! ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 јан 13:26CISTERNA CARDI PROHROM HAVARISANA !!!

Se prodava Cisterna PROHROM CARDI !!! Godina proizvodstvo 1980g. Tez...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 јан 13:26Elektronski Salter za MERCEDES

se prodava elektronski salter za MERCEDES ispraven !!! ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

12 јан 13:26Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам