Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man 35 440

Vo ispravna sostojba uvezen od germanija carinet do registracija. Moz...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 фев 21:46SE prodava Dobosi za utva

Dobosi za utva


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 фев 20:06Bos za Man 403

Bos pumpa so novi elementi servisiran kako nov


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

08 фев 15:01Man tgs

Se prodava


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 фев 20:51Man tgs

Se prodava 3 kamioni man tgs euro6 41.420 hardox kiper 20m3 zadno k...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 фев 20:51Menjac Fuller

Se prodava ispraven menjac fuller


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 фев 16:46Iveko cetiri osovinec kiper

Cetiri osovinec 2002 kiper 20m3 vo top sostojba 078 202 492


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 фев 16:15Man 8.180 2008 EURO 5

Man vo odlicna sostojba gumi na 80 % registriran do 03/2023 sanduk Mi...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 фев 10:46SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 16:20se prodava MOTOR MERCEDES 381 PS - EUR 2

se prodava MOTOR MERCEDES, 381 PS - EUR 2 od avtobus, vo super sos...


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 19:31Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:30EL-MAR PREVOZ SO KAMION SO KRAN 5T

Vrsime prevoz i usluga so kran do 5T


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:05EL-MAR PREVOZ SO KIPER

Vrsime sekakov prevoz so kamion kiper!


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:05IVECO 75E17 KIPER

SE PRODAVA IVECO 75E17 ATESTIRAN KIPER


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 фев 20:04Kamionska cerada da kupam 10m na 10 m

Baram da kupam kamionska cerada polovna ili nova so dolzina 10 metra ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 јан 01:01MERCEDES 26-28

Informacii na br:070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 22:15Rezervoar za Volvo - 600 Litri

Rezervoar za gorivo za Volvo - 600 Litri


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 16:38IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 14:37Iveco stralis so kiper sistem

Se prodava iveco stralis vo odlicna sostojba registriran redovno serv...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 02:31SE prodava Dobosi i glavini za bpv

Dobosi i glavini za bpv


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:51IVECO 75E17 SO KRAN 5T

SE PRODAVA IVECO SO KRAN 5T EXTRA SOSTOJBA MENJAC 4X4


13.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 15:57SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 15:02SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 15:02iveco eurokargo

se prodava kamion iveco ladilnig 2007god registriran Poveke info Zora...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 14:14Krone poluprikolka

Vo perfektna sostojba,dobri gumi,registrirana,god 2006, Kontakt Blago...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 јан 08:55GUMA UNIROYAL SO BANDAS 315/70 R22.5

Vo Odlicna sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na is...


199 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јан 15:17Sanduk za ziva stoka

Se prodava sanduk za prevoz na stoka so rampa


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јан 09:38Kuka za kamion

Kukata e ispravna e izvadena od man.


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

29 дек 17:40Se prodava Iveco cetiri osovinec

Se prodava Iveco cetiri osovinec 2003 vo top sostojba kontak tel 0782...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 дек 21:05Iveco turbostar

1990god 360ks zf menuvac i poloki


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

21 дек 01:00Volvo fl7

PRODADEN.................


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 20:14bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 17:41SLEP SLUZBA “ORIZ”

slep sluzba pomos na pat prevoz na vozila, koli pomali kombinja i les...


70.544.333 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 дек 18:31ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИР...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 12:32diferencijal za MAN

diferencijal za MAN 402 i 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 ное 22:41LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:30Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 19:43DOZVOLA ZA TURCIJA

Se prodava (100 evra) edna dozvola za turcija, bilaternalna…


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 13:54Polovni gumi i bandasi

315.70,315.80,295,80


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 ное 18:46Turbina za atego (turbo)

turbo za atego


350 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 11:43Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам