Битола
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram sanduk so cerada 7.20

Mi treba sanduk 7.20 dolg i 2.50 visok pratete sliki na viber


11.221 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:28delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:45GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:45POLUPRIKOLKA KRONE 2006 god

Poluprikolka KRONE kontejnerska,2006 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 15:18MERCEDES ATEGO 817

AVTOSHLEP MERCEDES ATEGO 817 SO PUSTANJE PLATFORMA,PRVA REG 2004 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 15:17  НОВ ОГЛАС

Man kiper

Kamionot e 41.402 sasija 1996 god. Motor ima od 414 (Vnesen so atest...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 11:06MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12 /2009 g Euro 5 Racen menuvac 6 brzini Novi ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:59Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 23:02MAN TGA 410-CARNEHL 37KUBICI

*MAN 2001 godina registriran so zelen karton novi diskovi novi plocki...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 17:02Iveco Delovi

Nema samo menjac. LICE ZA KONTAKT 071 340 872 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 16:20IVECO STRALIS EURO 5

STRALIS EURO 5 - 430 AUTOMATIK RETARDER DOBRI GUMI REGISTRIRAN...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 15:26IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 14:37VOLVO FH460 / 2013

TOP SOSTOJBA, FULL OPREMA, 12/2013 GODINA NA PROIZVODSTVO /// EURO6...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 13:25Prodavam Man 12 240 Ман

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 12:51Po dogovor

Cisterna Prohrom koristena samo vo prehrambena industrija,4komorna im...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 09:10SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 20:50SE prodava

SE PRODAVA FOLVO FH 12 NA DELOVI MOZI I CELO MOTOR NEISPRAVEN


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 19:08Rampa za kanion 1.5t

Se prodava rampa od kamion Momentalno e montirana na kamion i mozi d...


550 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 17:06LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 16:07Eurokargo 2003god

Eurokargo 2003god - 8.800 eur


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Битола

Камиони

26 јан 09:34IVECO EUROCARGO 2002

IVECO EUROCARGO 2002


7.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.900 €
Битола

Камиони

26 јан 09:34MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 08:49Gumi 315.60.22,5

Prodavam 4 pogonski i dve predni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 јан 20:12FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 јан 18:17Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 јан 18:17Volvo n 12 360 ks cena po dogovor

Volvo n 12 360 ks orginal trupcar specialno. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 22:45SLEP SLUZBA SE PRODAVA

se prodava fabricki slep WV L80 140 ks turbo motor MAN FULL hidraulik...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 18:12Volvo FM440

Se prodava volvo registrirano so kiper sistem


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 16:22MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2008g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12/2008 g Euro 5 Tovaren Prostor dolzina 6.20 ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 11:17Iveco stralis so kiper sistem

Se prodava iveco stralis vo odlicna sostojba registriran redovno serv...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јан 02:31Delovi za MAN TGA 410

Se prdavaat Diferencijal repariran, dva samari , i bos pimpa za MAN T...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 19:16Sedlo (Samar) 160mm za Volvo euro6 i Samar za MAN TGA

Se prodava Sedlo Samar160mm za Volvo euro 6 remontiran, i Samar za M...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 19:16Polovni delovi za Iveco Stralis 430

Se prodavaat polovni delovi za Iveco Stralis 430


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 14:18Iveko cetiri osovinec kiper

Cetiri osovinec 2002 kiper 20m3 vo top sostojba 078 202 492


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 13:15MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 - 2007 g Furgon so hidraulicna rampa Dolzina na...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 07:56Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


65 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 јан 17:25Volvo i Scania

Se prodavaat volvo euro 5 registrirano so kiper sistem i Scania euro ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 јан 16:26SE prodava Dobosi za utva

Dobosi za utva


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:52SE prodava Dobosi i glavini za bpv

Dobosi i glavini za bpv


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:51SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 јан 16:51Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам