Тетово
                   
1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

PRODADEN!!!! опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -а...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

09 авг 13:23Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

Mini Cooper ONE 1.4i , 6 brzini. god. 2010/9 potrosuvacka kako na sli...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:04Промовирано

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

TOURAN 7

Touran 1.9 tdi 66kw 90 Hp 7 Karike ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

06 авг 08:14LADA 1200 (VAZ 2101) 1975год

Регистрирана до 12/2022


1.150 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
1.600 €
Тетово

Автомобили

06 авг 00:27VW TOURAN CUP 2.0 TDI DSG 103KW/140KS 2014GOD 7 SEDISTA FULL

Модел:VW TOURAN 2.0TDI CUP NAVI DSG AUTOMATIC 7 СЕДИШТА FULL Произв...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

06 авг 00:26Bmw x6 3.5d xdrive god 2010

Bmw x6 3.5d xdrive god 2010 vo mnogu dobra sostojba sega donesen od s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

05 авг 15:43Opel astra H 1.9 na delovi

Delovi sve sto vi treba za astra


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

05 авг 10:28POLO 1.4 BENZIN

Polo 1.4 benzin God proizv 1996 Registrirano Osnoven model Inf mo...


750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

05 авг 09:57Ford ka 1.3 efi

Ford ka 1.3 efi God proizv 1999 Registrirano do XII 2022 INF MOB T...


850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
870 €
Тетово

Автомобили

05 авг 09:28FORD KA 1.3 EFI ENDURO

Ford ka 1.3 efi enduro motor God proizv 1997 Servo abs airbag el na...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
999 €
Тетово

Автомобили

05 авг 09:28VW GOLF 7.5 2.0TDI DSG - R-LINE

🏁 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱 𝟮.𝟬𝗧𝗗𝗜 𝗗𝗦𝗚 - 𝗙𝗔𝗖𝗘𝗟𝗜𝗙𝗧 🏁...


24.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 21:26VW Touran 1.9 TDi

Се продава VW Touran 1.9 TDi 101ks 6 брзин 2004год со 7 седишта. од...


4.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 16:55Mercedes Benz B 150 benzin

Се продава Mercedes Benz B 150 benzin, 70 kw, 2007 година на производ...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 16:55Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помин...


2.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 16:55VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...


12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 16:55Mazda CX-7 2.3 T 4WD

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000к...


7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 16:46BMW 530 d 258 ks X-drive Autom 2015

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 193.000 km i e so kompletn...


21.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 15:34VW Volkswagen - Fox 1.2

Увезена од Република Германија во 2019 година, и земена од прв сопств...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Тетово

Автомобили

04 авг 15:25VW Golf 5 1.9 105 hp

Prodavam VW Golf 5 1.9 77 KW maksimalno zacuvana , napraven redoven s...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 15:16BMW X3

BMW X3 3.0 dizell 4x4 2004 godina full oprema navigacija krem koz...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 13:30Mazda 3

Се продава мазда 3 2004 год бензин плин 1.6 77kw рег до 11.2022год л...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 13:00VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS 2010 Full

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


7.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:42Suzuki Splash 1.0i TNG

Vo odlicna sostojba so atestiran plinski ured. registriran cela godi...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:37CHEVROLET Captiva 2.0CRDI

Od prv sopstvenik so 200000km, servisirana, registrirana, 2 kluca.. ...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:36FIAT Bravo 1.9JTD

Vo odlicna sostojba, Ispraven klimatronic, 6 airbag, abs, esp, feln...


3.799 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:36OPEL Corsa D 1.3 CDTI

Vo odlicna sostojba, so super motor mnogu ekonomicen. Klima, ABS, 4A...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Тетово

Автомобили

04 авг 10:36PEUGEOT 207 1.4i

Vo odlicna sostojba, Klimatronik, ABS, 2Airbag, felni, maglinki, el....


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:36Audi a4

Audi a4 1.8 benzin plin


900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 10:17BMW 118d(facelift)143ps-2007

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps** - 2007/2008 (FaceLift) - KLIM...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 02:18Vw tiguan DSG 2.0tdi

Tiguan 2.0 tdi DSG 4 motion nov uvoz od svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuv...


11.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 00:03Galoper 2.5 dizel

galloper 2.5 dizell ekstra sacuvano servisirano komplet top forma ka...


7.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 00:03BMW 320xd

bmw 320 xd automatik nov uvoz od Svajcarija registrieando 3-2022 ...


9.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 00:03Mitsubisi L200

Mitsubisi L200 2.5 dizel comorelen motor nov uvoz od svajcarija 🇨�...


16.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 авг 00:03Opel Calibra

Benzin-plin so A test Klima trba da se polni Kola je vo ispravna sos...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 17:37Opel Astra 1.7 CDTI 101 KS fULL 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 16:14Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 14:54Mercedes C 220 CDI Avangarde 170 KS 2012

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so realna kilometraza so servisna ...


13.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 14:31Opel Insignia 2.0 TDCI 160 KS 6 Brzini 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


8.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 14:28Audi A3 1.9 TDI 105 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


5.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 14:27Mercedes c 220 Diesel AMG-optik

Mercedes c 220 diesel Amg optik 2015 Alu felni 18” AMG 2kluca ...


22.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 13:50Pollo Benzin 12 Samo Dellovi /Vetem Pjes

Pollo Benzin 12 Samo Dellovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 12:51Opell Meriva Benzin 18 Samo Delovi / Vetem pjes

Opell Meriva Benzin 18 Samo Dellovi / Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 авг 12:51Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам